reklamı kapat

POPÜLER

YouTube

Sahibi olunan tüm kapı kilitlerinden şüphe ettiren YouTube kanalı

Evlerimizin ya da iş yerimizin güvenliği için kullandığımız kilitler ne kadar sağlam? Geçilemez bir kilit var mı? Bir YouTube kanalı hepsinden şüphe ettiriyor.

Sizlere şimdi göstermek istediğimiz bu YouTube kanalını mutlaka daha önce görenler ve uzun zamandır takip edenler bulunuyordu. Çünkü yurt dışı merkezli kanalın 3 milyondan fazla abonesi bulunuyor.

Bu kanalı daha önce görmeyenlerden ise özür diliyoruz. Çünkü LockPickingLawyer isimli kanalın videoları gerçekten bazı durumlarda sinirlerinizi fazlasıyla bozacak.

LockPickingLawyer, YouTube’da çok uzun yıllardı videolar yayımlıyor. Bu kanalın yayımladığı videoların hepsinde tek bir amaç bulunuyor. O da farklı kilitleri / kilit sistemlerini açmak ve herkesi bununla şoke etmek.

Bunun için çok kompleks olmayan özel araçlar kullanan ve hatta bunların yurt dışında satışını yapan kanal, birçok çilingire ders olacak kadar iyi içeriklere sahip.

Hemen her videosu kısa olan çünkü en zorlu kilitleri dahi çok kısa sürede açan kanal, aslında güzel de bir ücretsiz güvenlik hizmeti veriyor. Bu videolar sayesinde belirli kilitlerden mutlaka uzak durulması gerektiği anlaşılıyor.

YouTube kanalı tarafından paylaşılan bazı dikkat çekici içerikler hemen aşağıda yer alıyor. Kanalında içerisinde ise çok ama çok sayıda kilit açma video yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LockPickingLawyer videoları YouTube içerisinde çok ama çok popüler

Kanalın paylaştığı kilit açma videoları başta sinirleri bozuyor, daha sonra ise sizleri bir sorgulama ve daha güvenli kilit araştırma sürecine itiyor.

Bir süre sonra ise artık sürece takılmamaya başlıyorsunuz. Hemen hemen hiçbir kilit sisteminin yüzde 100 güvenli olmadığını gösteren kanal, kişileri kilit konusunda umursamaz hale sokuyor.

Özete belirli konumların güvenliğini sağlamak adına kilitlerin işlevsizliğini gözler önüne seren LockPickingLawyer, bakalım sizde tam olarak nasıl bir etki gösterecek?