reklamı kapat

POPÜLER

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi final maçları YouTube’da canlı yayında

Sezonun en önemli –ve ikinci en önemli– futbol olayına çok az bir süre kaldı. Evet, Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi final maçlarından bahsediyoruz. Sırasıyla Real Madrid- Atletico Madrid ve Liverpool – Seville arasında oynanacak olan bu maçlar gelen haberlere göre YouTube üzerinden canlı ve ücretsiz olarak yayınlanacak.

Müjdeli haber İngiltere’nin ücretli TV platformu BT Sport’tan geliyor. Müjdeli diyoruz zira her ne kadar Türkiye’de final maçları TRT üzerinden şifresiz yayınlansa da maçları İngiliz spikerler eşliğinde izlemek isteyen futbolsever sayısı azımsanamayacak kadar fazla. Bu konuda YouTube’la işbirliğine giden BT Sport, şimdiye kadar hiçbir final maçının video platformları üzerinden ücretsiz yayınlanmadığını belirterek önemli bir ilke imza atmak istediklerini belirtti.

Kanallarına olan ilgiyi çekmek isteyen BT Sport sadece potansiyel abonelerine değil, dünyanın farklı yerlerindeki birçok futbolseveri de memnun etmiş olacak. Birçok insanı yana döne kaliteli link arama zahmetinden kurtaracak olan BT Sport’a biz de teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi final maçları sırasıyla 28 Mayıs ve 18 Mayıs tarihlerinde Türkiye saati ile 21:45’te oynanacak. BT Sport’un maçlarını yayınlayacağı YouTube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.