reklamı kapat

POPÜLER

Samsung bu kez iPhone 6’nın şarj kablosuyla dalga geçti [Video]

Samsung yeni nesil amiral gemisi modelini yeni nesil reklam kampanyasıyla tanıtmaya devam ediyor. Her zamanki gibi Samsung’un rakipleriyle dalga geçmeden duramadığı reklam serisi, teknolojiyi kullanış şeklimizi değiştirmemizi (change the way you…) söylüyor. Daha önce selfie çekme şeklimizi değiştirmemizi öneren ve bunu epey sivri bir dille gerçekleştiren Samsung, bu kez şarj kablolarını hedef alıyor.

Galaxy S6’ların dahili kablosuz şarj teknolojisine dikkat çeken reklam filmi, “kablolara mahkum olan” iPhone kullanıcılarıyla dalga geçiyor. Reklamda özellikle iPhone 6 kullanıcısının telefonunu kablosuz şarj portu sandığı bir cihaza yerleştirmeye çalışması komik bir detay olarak öne çıkıyor. Samsung kablolarla boğuşan bir dizi insan gösterdikten sonra reklamı “Ya kablolara mahkum olmaya devam edersiniz ya da şarj etme şeklinizi değiştirirsiniz.” diyerek bitiriyor ve kablosuz şarj özelliğiyle gelen Galaxy S6 ve S6 edge’i öneriyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Samsung bu kez iPhone 6’nın şarj kablosuyla dalga geçti [Video]” için 4 cevap

 1. Kadir Tatar dedi ki:

  Tamamen bullshit. Sonuç olarak şarj istasyonu da kablolu. Önceden şarj aletimizi prize takıp ucunu komidine koyarak da aynı işlevi daha ucuza görebiliriz. Üstelik kablolu şart aletiyle bir yandan şarj ederken öte yandan telefonu kullabiliriz fakat sarj istasyonuyla bu mümkün değil.

 2. Apple Forza dedi ki:

  tamamen hemde bu reklamda yaşanan saçmalıkları bir kkez bile yaşamadım ayrıca kablosuz şarj 5 saatte dolduruyor dediği gibi hızlı da değil. zavallı samsung kendini iyi gösterebilmek için apple a çamur atıyor karaktersiz koreli pislikler.

 3. Alp Santorelli dedi ki:

  zamazung isterse ossuruk gazı ile şarj olsun neticede her zaman ossuruk bir telefon ve marka olarak kalacaktır..

 4. Alp Santorelli dedi ki:

  Yorumum kaldırılmış tekrar yazıyorum,zamazung isterse telepati isterse osuruk gazı ile şarj yapsın nafile..