reklamı kapat

POPÜLER

Samsung selfie çubuğu kullananlarla dalga geçti [Video]

Kendi ürünlerini tanıtırken başkalarına sataşmayı da ihmal etmeyen Samsung yine “rahat durmadı” ve bu kez selfie çılgınlarını hedef alan yeni bir reklam yayınladı. Teknoloji devi selfie çubuğu kullananları “mağara insanı” olarak niteledi.

Başlı başına “tuhaf” bir akım olan selfie, selfie çubuğu gibi yanına aldığı yancılarla birleşince ortaya hakikaten ilginç görüntüler çıkabiliyor. Bu tuhaf uzun sopalı insanların dışarıdan garip göründüğü bir gerçek, ancak Samsung o insanları biraz sert bir dille eleştiriyor. “Mağara insanı gibi elinde çubukla gezen insanlar, balık istifi gibi bir kareye sığmaya çalışıyor.” Samsung’un yeni nesil amiral gemilerinin geniş açılı selfie özelliğini öne çıkarmak için kurduğu cümle bu. Samsung devam ediyor ve “Ya böyle acı çekmeye devam edersiniz ya da geniş açılı ve yüksek çözünürlüklü Galaxy S6 ve S6 edge’i tercih edersiniz.” diyerek reklamı sonlandırıyor.

Her ne kadar eğlenceli görünse de Samsung’un kullandığı dil biraz ağır gibi. Haklılık payı var elbette ancak Samsung o uzun sopaların ucunda Galaxy S6 ve S6 edge’in de yer alabileceğini atlamış anlaşılan.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Samsung selfie çubuğu kullananlarla dalga geçti [Video]” için 2 cevap

  1. Yankigoksu Bulut dedi ki:

    bence çok anlamız belki 3000 tl paramız yok

  2. leş samsunK dedi ki:

    Bu tamamen saçmalık mantıksız samsung reklamlarından biri daha. arada 140 derece fark yok ki sadece 1 kişiyi daha kadraja alabilecek açısı var. selfie çubuğunu kendini manzaraya daha pratik şekilde ekle diye kullanıyorsun zaten bu kafayla samsung hiçç bir zaman bir apple olamayacak kullanıcı düşmanı samsung çok yazık.