reklamı kapat

POPÜLER

iPad için selfie çubuğu! [Evde denemeyin]

Bir selfie çubuğundan daha çirkin ne olabilir? Cevap veriyoruz bir iPad selfie çubuğu! iPad’in büyük ekranında kendinizi ve çevrenizdeki kişileri kadraja dahil etmenin çok daha kolay olduğu bir gerçek; ancak bazı gerçekler kimi zaman yeterli olamayabiliyor. Evet, iPad için de selfie çubuğu üretildi!

Selfie trendi dünyayı kasıp kavururken akıllı telefonlar için üretilen selfie çubukları oldukça popüler bir hal aldı. Akıllı telefonlara takılan bu monopod’lar fotoğraf çekimine ayrı bir boyut kazandırırken tanımadığınız kişilere, “pardon, fotoğrafımızı çeker misiniz?” demenin önüne de bir nebze olsun geçildi. Ancak selfie çubuğu akıllı telefonla sınırlı kalır diyenler yeni bir aksesuar ile birlikte artık yanılıyor; çünkü artık iPad için de selfie çubuğu var.

ipad-selfie-stick
AccessoryGeeks’te iki farklı renkte 18,99 dolardan satışına başlanan iPad için selfie çubuğu, tabletinize bir kayışla bağlanıyor ve selfie odaklı kullanıma olanak tanıyor. Açıklamaya göre çubuk, iPad’i kaldırabilecek kadar dayanıklı, ancak bunu yapabilmek için iddialı bir kas gücüne gereksinim duyulacağını gözardı etmemek gerekiyor. iPad’in çok iddialı olmayan ön kamerasının bir selfie çubuğu üzerinden kullanıma ne kadar uygun olduğu da bir diğer tartışma konusu.