reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A100
Samsung Galaxy A100
Samsung Galaxy A100

Samsung Galaxy A100 için hazırlanan keşke dedirten tasarım

Samsung 2019 Galaxy A ailesine birçok model ekledi. Şu an en üstte Galaxy A80 yer alıyor, yakında Galaxy A90 geliyor. Peki Samsung Galaxy A100 nasıl olacak?

Samsung Galaxy A ailesine çok büyük önem veriyor. Amiral gemileri çok pahalı olduğu için bu seri firmaya en çok para kazandıracak modellere ev sahipliği yapıyor. İşte bunlar arasına günün birinde bir Samsung Galaxy A100 modeli de dahil edilecek. 2020 içerisinde gelebileceği belirtilen telefon, sızıntılar ve patentler üzerinde hazırlanan enfes bir taslak tasarım ile karşımızda bulunuyor. Bu tasarımda gerçekten tamamen çerçevesiz bir akıllı telefon kendisini gösteriyor. LetsGoDigital tarafından hazırlanan Samsung Galaxy A100 konsepti, dört kenardan kavis kullanıyor ve ön tarafta selfie kamerası ile ToF sensörünü içerisine alan ufak ekran delikleri barındırıyor. Galaxy S11 ailesinden sonra tanıtılabileceği söylenen bu cihaz, Full-Screen v2.0 çalışmaları üzerinden kağıt üstünde kalmayacak gerçeğe dönüşecek deniyor. Ancak tüm bilgilere rağmen direkt olarak birebir bu tasarımın gerçeğe dönüşmesi çok kolay durmuyor.

Samsung Galaxy A100
Samsung Galaxy A100
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A100 çok güzel ancak şu an en  gerçekçi yeni model Galaxy A90 konumunda

Firmanın iki farklı A90 geliştirdiği biliniyor. Parmak izi sensörü ekranına entegre edilecek telefonlar, güçlerini amiral gemilerinde karşımıza çıkan Snapdragon 855 işlemciden alacak deniyor. 5G destekli cihazlardan birisinin arkasında 48 megapiksel + 8 megapiksel + 5 megapiksel üçlü kamera yer alıyor. Diğer model ise 48 megapiksel + 12 megapiksel + 5 megapiksel üçlü kamera kurulum taşıyor. Bu versiyona 5G koymayacak denilen Samsung, bu modellerde videosu aşağıda yer alan Galaxy A80’deki gibi dönen kamera kullanılmayacak gibi duruyor.

İlginizi Çekebilir

Dönen kameralı Samsung Galaxy A80