reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A22

Samsung Galaxy A22 5G için ilk fiyat bilgisi gündeme geldi

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, yeni bir orta-giriş modeli daha geliştiriyor. Samsung Galaxy A22 5G geliyor.

Samsung Galaxy A22, daha önce ortaya çıktığı üzere 5G ve 4G sürümleriyle çok ama çok yakında tanıtılacak telefonlar arasında yer alıyor.

91Mobiles sızıntısı üzerinden gördüğümüz üzere karşımızda gayet standart bir telefon yer alıyor. Damla çentikli tasarımı benimseyen Galaxy A22, arkasında dörtlü kamera taşıyor. Modelin alt çerçevesi günümüz için kalın görünüyor.

İşte bu modelin 5G sürümü, ortaya çıktığı kadarıyla Avrupa pazarında 220 euro ila 230 euro arasında bir fiyata sahip olacak. Yani beklendiği gibi pahalı olmayan bir Samsung telefon daha raflara çıkacak.

Galaxy A22 için henüz Türkiye fiyatı belli değil ancak telefonun Türkiye’ye geleceğine kesin gözüyle bakıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A22 modelleri için detaylar şöyle

Parmak izi sensörü yanında olan Galaxy A22, dört farklı renkte yolda bulunuyor. 5G ile 4G sürüm arasında bazı ufak tasarım farkları bulunuyor. Aynı zamanda bazı teknik farklar da bulunuyor.

Bu konuya bakarsak Galaxy A22 5G modeli 6,4 inç FHD+ LCD ekran ile geliyor ve gücünü MediaTek imzalı Dimensity 700 işlemciden alıyor. Modelde 15W şarj destekli 5.000 mAh pil bulunuyor ve 48 megapiksel + 5 megapiksel + 2 megapiksel kamera sistemi bir araya geliyor.

Samsung Galaxy A22 4G modeli ise 6,4 inç FHD+ AMOLED ekran ile geliyor ve gücünü MediaTek imzalı Helio G80 işlemciden alıyor.

Modelde 15W şarj destekli 5.000 mAh pil bulunuyor ve 48 megapiksel + 5 megapiksel + 2 megapiksel + 2 megapiksel kamera sistemi bir araya geliyor. Bu modelin önünde ise 13 megapiksel selfie kamerası bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en küçük aksiyon kamerası ile tanışın