reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A22 5G

Samsung Galaxy A22 5G tasarımsal olarak karşımıza çıktı

Samsung’dan yakında bir telefon daha geliyor. Bu orta seviyesi modelin adı Samsung Galaxy A22 5G ve telefon tasarımıyla karşımızda duruyor.

Samsung Galaxy A22 5G, OnLeaks tarafından sızdırılan en son model oldu. Karşımızda gerçekten standart görünen bir Galaxy daha yer alıyor.

Galaxy A serisinin altlarında yer alacak telefon, isminde de geçtiği üzere 5G desteğine sahip. Bir damla çentik taşıyan Galaxy A22 5G, arkasında üçlü kamera taşıyor.

Modelin çok ama çok yakında tanıtılması bekleniyor. Peki teknik detaylar? Henüz telefon hakkında hiçbir net / kesin detay almıyor. Ancak modelin 4G’li sürümü de bulunuyor.

4G ve 5G sürümün aynı anda tanıtılması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A22 5G Türkiye’de 4G sürümüyle beraber satılabilir

Pazardaki en ucuz 5G telefonlardan birisi olması beklenen Galaxy A22 5G için bazı teknik beklentiler elbette bulunuyor.

Kaynaklara göre telefon gücünü MediaTek imzalı Dimensity 720,  Dimensity 700 ya da Qualcomm imzalı Snapdragon 480 işlemciden alabilir.

Modelin önünde 13 megapiksel kameranın olması bekleniyor. Arkasıda ise 48 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel makro / derinlik kameraları bir araya gelecek beklentisi bulunuyor.

Samsung Galaxy A22 5G’nin en az 5.000 mAh pile sahip olacağı da düşünülüyor. Ancak dediğimiz gibi bunlar henüz kesin değil.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın