reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A22 5G

Samsung’un bütçe dostu 5G telefonuyla ilgili bilgiler ortaya çıktı

5G teknolojisini üst düzey telefonlarda görmeye başladıktan sonra bu teknoloji daha uygun fiyatlı telefonlara da gelmeyeye hazırlanıyor.

Gelen son bilgilere göre Samsung, önümüzdeki yıl piyasaya süreceği uygun fiyatlı telefonunda 5G desteği sunacak. Samsung Galaxy A22 5G olarak adlandırılması beklenen modelin 200 bin wondan satışa sunulması bekleniyor. Yaklaşık yurt dışı fiyatı 180 dolar olacağı konuşulan modelin 2021 yılının ikinci çeyreğinde satışa sunulacağı iddia ediliyor. Bu model öncesinde ise Samsung’un Galaxy A32 5G modelini satışa sunacağı belirtiliyor. Bu modelde 6,5 inç boyutunda düz bir ekranın ve V şeklinde bir çentiğin yer alacağı söyleniyor. Telefonun düz arka bir panele ve plastik bir gövdeye sahip olması bekleniyor. Sızan görüntülerde telefonun dört adet kameraya, parmak izi sensörüne ve 3.5 mm kulaklık girişine sahip olacağı görülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy A51 5G ve Galaxy A71 5G modelleriyle orta segmente 5G desteğini getiren Samsung’un yüksek hızda internet sunan 5G teknolojisini giriş seviyesi telefonlarına da getirmeyi planlıyor. Samsung’un ayrıca önümüzdeki ayın başında tanıtacağı Galaxy S21 ailesinde de 5G desteğini kullanıcılara sunacağını söyleyelim. Android 11 ve One UI 3.1 arayüzü yüklü gelecek ailenin en iddialı modeli Ultra’da 120 Hz’lik 6,8 inç boyutunda AMOLED ekranın yer alacağı söyleniyor. Yeni modellerle ilgili detayları önümüzdeki ay sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni modeli ile tanışın