reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A5 incelemesi

Samsung’un ilk metal gövdeye sahip akıllı telefonu Galaxy A5, tasarımı, selfie yetenekleri ve cep yakmayan fiyatıyla orta segmente yepyeni bir soluk getiriyor. Samsung Galaxy A5, metal gövdeli orta segment bir akıllı telefon satın almayı düşünenler için oldukça iyi bir alternatif.

Samsung, uzun yıllar piyasaya sürdüğü plastik kasalı telefonlar nedeniyle epeyce eleştirilmişti. Her Galaxy modelinde kullanıcıların eleştiri oklarına hedef olan Samsung, bu durumun önüne geçmek için geçtiğimiz yıl ilk metal çerçeveli Galaxy Alpha modelini piyasaya sürmüş ve bu telefonuyla da oldukça beğeni toplamıştı. Kısa bir süre önce incelediğimiz Galaxy Alpha, şık ve minimalist görünümüyle bizi kendine hayran bırakmıştı. Galaxy Alpha bize daha o tarihte bu yıl piyasaya sürülecek Galaxy cihazları hakkında ipucu vermiş, biz de bu ipucunu sizinle paylaşmıştık. Samsung, üç aylık aranın ardından ilk metal telefonu Galaxy A5’i Türkiye’de piyasaya sürdü. Galaxy A serisinin tamamen metaldan üretilen ilk Galaxy modelleri olduğunun altını çizmekte yarar var.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Samsung Galaxy A5 incelemesi” için bir cevap

  1. Çağrı Bostancı dedi ki:

    Değerlendirmeye katılsam da 8,6 puanın fiyattan bağımsız verildiğini düşünüyorum. 1500TL fiyatın altına Sony Z1 ve hatta Z2 bile alabilirsiniz. HTC M7 bu cihazdan çok çok daha iyi. Ön kamerasının mükemmel değil ama iyi olması dışında da bir artısı yok. Ederi 1000 TL civarında olan bir cihazdır. Güzel mi? Evet kesinlikle ama gerisi boş.