reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A70S
Samsung Galaxy A70S

Samsung Galaxy A70s kamerasıyla bir ilke imza atacak

2o19 Galaxy A ailesine dahil edilecek Samsung Galaxy A70s, kamerasıyla firmanın ürün gamı içerisinde bir ilke imza atacak.

2019 Samsung Galaxy A ailesinde artık takip etmekte zorlandığımız kadar çok sayıda model bulunuyor. İşte bunlar arasında yeni dahil olacak Samsung Galaxy A70s, kısa süre önce resmi WiFi kayıtlarında görüntü. Bu açıdan çok ama çok yakında resmi olarak lanse edilecek telefon, söylendiği kadarıyla firmanın ilk 64 megapiksel kameralı akıllı telefonu olacak. Dünyanın ilk 64 megapiksel kameralı telefon unvanını detaylarına burada ulaşabileceğiniz Realme XT’ye bırakan firma, kendi içerisindeki başlangıcı ise Galaxy A70s ile yapmaya hazırlanıyor. Telefon burada Samsung’un kendi geliştirdiği ISOCELL Bright GW1 sensör üzerine kuruluyor. Özel teknolojiler ile düşük ışıkta 16 megapiksel seviyesinde çok temiz görüntüler verebilen bu yeni sensör ISOCELL Bright GW1, aynı zamanda gerçek zamanlı HDR desteğini de taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A70s dikkat çekecek gibi görünüyor

Çok yüksek ihtimalle damla çentikli bir tasarımla ile karşımıza çıkacak orta düzey modelin, en az 6,7 inç ekrana ve Snapdragon 670 işlemciye sahip olacağı belirtiliyor. Modeldeki pilin ise en az 4.500 mAh hatta 5.000 mAh olması bekleniyor. Bu arada firmadan başka modeller de geliyor. örneğin Galaxy A91 modelinin Samsung’un ilk 108 megapiksel telefonu olacağı aktarılıyor.

İlginizi Çekebilir

Çıkışı merakla beklenen Samsung Galaxy Fold