reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A70s
Samsung Galaxy A70s

Samsung Galaxy A70s için tasarımı netleştiren sızıntı

2019 Galaxy A ailesine dahil edilecek Samsung Galaxy A70s, resmi kayıtlarda kendisini gösterdi. Modelin böylece tasarımı netleşti.

2019 Galaxy A ailesine çok yakında Samsung Galaxy A70s modeli de resmi olarak geliyor. Merak uyandıran telefon, bu sefer resmi TENAA kayıtlarında karşımıza çıktı. Buradan kesinleştiği üzere telefon damla çentikli Infinity-V ekran üstüne kuruluyor. Arkasında dikkat çekici bir desen kullanılan model, burada üçlü kamera taşıyor. Bilindiği kadarıyla bu kameralardan birisi 64 megapiksel ISOCELL Bright GW1 sensöre ev sahipliği yapıyor. Firmanın ilk 64 megapiksel kameralı akıllı telefonu olacak Samsung Galaxy A70s, görüntüleme konusunda orta seviyede çok iddialı bir seçenek oluşturacak izlenimi veriyor. Özel teknolojiler ile düşük ışıkta 16 megapiksel seviyesinde çok temiz görüntüler verebilen bu yeni sensör, aynı zamanda gerçek zamanlı HDR desteğini de taşıyor. Parmak izi sensörünün ise ekrana entegre edileceği telefonun, detaylı olarak burada incelediğimiz dönen kameralı Galaxy A80 gibi bir kamera kullanmıyor olması sevindiriyor. Biliyorsunuz firma dönen kamerayı Galaxy A90 5G modelinde de kullanmıyor.

Samsung Galaxy A70s
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A70s hakkında diğer teknik beklentiler şöyle

Orta düzey modelin en az 6,7 inç bir AMOLED ekrana ve Snapdragon 670 işlemciye sahip olacağı tahmin ediliyor. Modeldeki pilin ise en az 4.500 mAh hatta 5.000 mAh olması bekleniyor. Pil konusunda son dönemde cömert davranan Samsung’un kişileri bu model için de hayal kırıklığına uğratması beklenmiyor. Telefonun çok yakında lanse edileceği belirtilenler arasında.

İlginizi Çekebilir

Çok özel iPhone 11 Pro modelleri