reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A70S
Samsung Galaxy A70S

Kamerasıyla öne çıkan Samsung Galaxy A70s için beklenen açıklama geldi

2019 Galaxy A ailesine dahil edilecek Samsung Galaxy A70s hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Model özellikle kamera konusunda iddialı görünüyor.

2019 Galaxy A ailesine açıklandığı kadarıyla ay bitmeden Samsung Galaxy A70s modeli de resmi olarak geliyor. Merak uyandıran telefonlardan olan model, söylendiği kadarıyla ilk olarak Hindistan’dan raflarada çıkıyor. Daha sonra Türkiye dahil olmak üzere birçok diğer pazarda da satılacağı düşünülen model, yukarıda da dediğimiz gibi özellikle kamerasıyla dikkat çekiyor. Çünkü modelin arkasında 64 megapiksel ISOCELL Bright GW1 sensöre sahip bir ana kamera kullanıyor. Bu bağlamda firmanın ilk 64 megapiksel kameralı akıllı telefonu olacak Galaxy A70s, görüntüleme konusunda orta seviyede iddialı bir seçenek oluşturacak. Özel teknolojiler ile düşük ışıkta 16 megapiksel seviyesinde çok temiz görüntüler verebilen bu yeni sensör, aynı zamanda gerçek zamanlı HDR desteğini de taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A70s hakkında diğer teknik beklentiler şöyle

Çok yüksek ihtimalle damla çentikli bir tasarımla ile karşımıza çıkacak orta düzey modelin, en az 6,7 inç ekrana ve Snapdragon 670 işlemciye sahip olacağı belirtiliyor. Modeldeki pilin ise en az 4.500 mAh hatta 5.000 mAh olması bekleniyor. Hakkında başka detayın olmadığı telefon, burada incelediğimiz dönen kameralı Galaxy A80’den çok daha iyi olacak izlenimi oluşturuyor. Bu arada biliyorsunuz serinin en üstünde Galaxy A90 5G yer alıyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Çıkışı merakla beklenen Samsung Galaxy Fold