reklamı kapat

POPÜLER

ZMI PowerPack 20K Pro powerbank

Gücü, tasarımı, fiyatı ve yetenekleriyle şaşırtan gelişmiş powerbank

Akıllı cihazların pil ömürleri halen birçok kişiye yeterli gelmiyor. İşte bu noktada devreye giren ürünlerin başında ise powerbank birimleri yer alıyor.

Karşımıza çıkan en son powerbank ürünü ZMI firmasından geliyor. Adı çok bilindik olmayan firma, yine de hazırladığı son modeli ile ciddi şekilde ses getirmeyi başarmış durumda. 21 mm kalınlığında 440 gramlık bir gövdesi bulunan firmanın son modeli, bu açıdan daha çok çantada taşımaya yönelik bir seçenek oluşturuyor. Ancak model bu kalın ve ağır gövdesinin hakkını sonuna kadar veriyor gibi görünüyor. Tam 20 bin mAh kapasitesi bulunan model, burada şaşırtıcı şekilde 65W gücünde çıkış (USB-C PD) verebiliyor. Bu sayede MacBook Pro gibi dizüstü bilgisayarla da kullanılabilen powerbank, aynı zamanda diğer birçok akıllı cihazı da hızlı olarak doldurabiliyor. Geliştirilen ZMI PowerPack 20K Pro isimli ürün, aynı zamanda bir USB Hub görevini de görüyor. Bünyesinde iki adet USB-C, bir adet de USB-C portu yer alan ürün, bu sayede örneğin yeni nesil MacBook Pro modellerini şarj ederken kişilere fazladan üç port sunuyor. Bu gerçekten çok güzel görünürken, ürünün kendisi ise 45W gücünde hızlı şarj edilebiliyor. 45W USB PD adaptör ile 3 saatte, 18W adaptör ile 5,5 saatte, 10W adaptör ileyse 9,3 saatte doldurulabilen ZMI PowerPack 20K Pro, kutusundan bir taşıma kılıfı yanında gerekli kablolarla çıkıyor.

ZMI PowerPack 20K Pro powerbank

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ZMI PowerPack 20K Pro son dönemde gördüğümüz en iyi powerbank

Peki tüm bunların karşılığı ne kadar? Modelin açıklanan yurtdışı fiyatı 79 dolar seviyesinde karşımızda çıkıyor. Özellikleriyle bunun karşılığını veriyor gibi duran cihazın, çok yakında satışa çıkacağı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir