reklamı kapat

POPÜLER

Huawei powerbank

Huawei’den hızı ve kapasitesiyle fark yaratan powerbank

Akıllı telefon dünyasının yükselen ismi Huawei, yeni bir ürünle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Firmadan hızı ve kapasitesiyle fark yaratan bir powerbank geliyor.

200 milyon akıllı telefon sevkiyat rakamına ulaşan Huawei, ortaya çıktığı kadarıyla 10.000 mAh kapasiteye sahip bir powerbank geliştiriyor. Bu powerbank biriminin en çok dikkat çeken yanı ise destek verdiği 40W SuperCharge hızlı şarj protokolü. Firmanın Mate 20 Pro modelinde de kullandığı bu altyapı, oldukça yüksek hızda şarj anlamına geliyor. Piyasanın en hızlı olmayan bu sistem, yine de çok ciddi hızda şarj gerçekleştirebiliyor. Örneğin bu sistem ile Huawei Mate 20 Pro, 4.200 mAh kapasitesindeki büyük pilini 0’dan yüzde 100 doluluğa sadece 1 saat 13 dakikada çıkarabiliyor. Yeni geliştirilen bu powerbank biriminin Mate 20 Pro ve Honor Magic 2 modellerini de 40W seviyesinde doldurabileceği söylenirken, diğer cihazlara 22.5W gücünde şarj yapabileceği de belirtiliyor. Modelin henüz ne zaman ya da kaça satılacağı ise bilmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei son dönemde sık sık P30 Pro ve P30 ile gündemde geliyor

Firmanın yeni modelleri özellikle kamera konusunda çok iddialı görünüyor. P20 Pro’nun sunduğu kamera performansı nedeniyle çok merak edilen telefonlar, sık sık gündemde geliyor. 2019’un ilk çeyreğinde ve büyük ihtimalle de MWC 2019’da lanse edilecek modeller, üçlü ve dörtlü arka kameralar üzerine kuruluyor.

İlginizi Çekebilir

Çift ekranlı Nubia X