reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Book

Samsung Galaxy Book incelemesi

Samsung’un ikisi bir arada hibrit bilgisayarı Galaxy Book, hem tablet hem de dizüstü bilgisayar olarak kullanılabiliyor. Windows 10 yüklü 12 inçlik bilgisayarın detaylı özelliklerini inceleme fırsatı bulduk.

Son yıllarda tabletlere olan ilginin azalmasını gören şirketler tabletlerde sundukları klavye ve stylus kalem gibi aksesuarlarla kullanıcıların ilgisini çekiyor. Genellikle opsiyonel olarak sunulan bu aksesuarlarla tabletler birer dizüstü bilgisayara dönüşebiliyor.

Her iki deneyimi tek cihazda yaşamak isteyen teknoloji tutkunları hibrit olarak tabir edebileceğimiz bu bilgisayarları tercih ediyor. Apple’ın iPad Pro, Microsoft’un da Surface Pro 4 modeliyle başarıya ulaşması Samsung’u da harekete geçirmiş ve şirket geçtiğimiz yıl Galaxy TabPro S’i satışa sunmuştu. Bizim de 2016 yılında mercek altına aldığımız cihaz epey ilgimizi çekmiş ve Galaxy TabPro S’e yüksek not vermiştik. Samsung bir yıllık sürenin ardından piyasaya sunduğu yeni hibrit bilgisayarı Galaxy Book’la da aynı başarıyı sürdürüyor. Windows 10 yüklü gelen bilgisayarın sunduğu avantajların ve dezavantajların neler olduğunu bahsedelim. Her incelememizde olduğu gibi Galaxy Book’un da tasarımıyla yazımıza başlayalım.