reklamı kapat

POPÜLER

Samsung

28 Nisan Samsung etkinliğinde tam olarak neler gelecek?

Apple sonrasında Samsung bugün, nisan ayında bir etkinlik yapacağını duyurdu. Yeni Galaxy Unpacked kapsamında üç dizüstü geliyor.

Bir sonraki Samsung Galaxy Unpacked etkinliği yukarıda da dediğimiz gibi 28 Nisan tarihinde olacak.

Samsung, etkinlik kapsamında karşımıza “en güçlü Galaxy” mottosunu kullandığı yeni Galaxy Book serisi dizüstü bilgisayarlarını çıkaracak.

İşte burada tam olarak Galaxy Book Go, Galaxy Book Pro ve Galaxy Book Pro 360 dizüstü modellerinin geleceği aktarılıyor.

Galaxy Book Go aktarıldığı kadarıyla gücünü ARM temelli bir Snapdragon işlemciden alıyor. Galaxy Book Pro ve Galaxy Book Pro 360 ise direkt olarak Intel işlemciler üzerine kuruluyor.

Bu Pro modellerin 90 Hz dokunmatik OLED ekranlar üzerine kurulacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Pro dizüstülere ayrıca S Pen kalem desteğinin verilmesi ve grafik için Intel Iris Xe GPU’nun kullanması da bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 2 sonraya kaldı

Daha önce de söylediğimiz gibi bu iki cihazın da nisan etkinliğinde gelmesi kesinlikle beklenmiyor. Son bilgilere göre bu iki model temmuz ayında lanse edilecek.

Ancak biliyorsunuz firmalar son dakika değişiklikleri yapabiliyor. Bu açıdan Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 2 için de nisan etkinliği kapsamında bir ön gösterim yapılabilir.

Samsung’un etkinlik için hazırladığı tanıtım videosunu direkt olarak aşağıda izleyebilirsiniz.