reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Book Pro

Samsung da bir nisan etkinliği duyurdu; işte beklentiler

Teknoloji devi Apple sonrasında Samsung da nisan ayında bir etkinlik yapacağını duyurdu. Yeni Galaxy Unpacked için beklentiler yüksek.

Apple, dün 20 Nisan tarihinde bir etkinlik yapacağını duyurdu. Bunun üstüne bugün Samsung benzer bir adım attı. Bir sonraki Galaxy Unpacked 28 Nisan tarihinde olacak.

Firmanın “Galaxy Unpacked Nisan 2021” adıyla tanıttığı etkinlik, elbette büyük bir merak uyandırıyor. Peki etkinlikte tam olarak ne bekleniyor?

Samsung’un etkinlik kapsamında karşımda “en güçlü Galaxy” olarak motto belirlediği bir Galaxy Book serisi dizüstü çıkarması bekleniyor. Hatta firmadan burada iki farklı seçeneğin gelebileceği tahmin ediliyor.

Etkinlikte resmi olarak tanıtılacağına kesin gözüyle bakılan modellerden bir tanesi ise yukarıda gördüğünüz Galaxy Book Pro dizüstü modeli.

Bu dizüstü hareketli bir menteşe kullanıyor ve dokunmatik ekrana sahip. Samsung imzalı bu model ayrıca kalem desteğine de sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 2 nerede?

Bu iki cihazın da nisan etkinliğinde gelmesi kesinlikle beklenmiyor. Son bilgilere göre bu iki model haziran ayında lanse edilecek.

Ancak biliyorsunuz firmalar son dakika değişiklikleri yapabiliyor. Bu açıdan Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 2 için de nisan etkinliği kapsamında bir ön gösterim yapılabilir.

Samsung’un etkinlik için hazırladığı tanıtım videosunu direkt olarak yukarıda izleyebilirsiniz.