reklamı kapat

POPÜLER

Samsung

Samsung, bir sonraki “Galaxy” etkinliğini duyurdu

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, çok yakında bir Galaxy etkinliği daha yapacaklarını resmen duyurdu.

Samsung, geçtiğimiz haftalarda 2022’nin ilk Galaxy Unpacked etkinliğini düzenledi. Biliyorsunuz burada Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra telefonlar tanıtıldı. Etkinlikte ayrıca Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8 Plus ve Galaxy Tab S8 Ultra da tanıtılan donanımlar arasında yer alıyordu. Şimdi bir Galaxy etkinliği daha geliyor ve onun için 27 Şubat tarihi veriliyor.

Peki bu Mobil Dünya Kongresi 2022 merkezli 2022’nin ikinci Galaxy etkinliğinde ne gelecek? Samsung’un resmî sitesinden ve YouTube üzerinden canlı takip edilebilecek etkinlik için şimdilik bir pek bir detay yok. Ancak firmanın elinde şu an bu etkinlikte tanıtabileceği büyük bir donanım ürünü yer almıyor.

Samsung, bu bağlamda etkinlikte bazı Galaxy A serisi temel seviye telefonlarını karşımıza çıkabilir. Elbette firmadan bazı sürprizler de olabilir, etkinlik kapsamında geleceğe yönelik bazı “geliştiriyoruz” duyuruları yapılabilir. Etkinlikte ayrıca kesin değil ancak bazı bilgisayar çözümleri de görücüye çıkarılabilir.

Eğer Samsung 27 Şubat tarihli etkinlikte bir satışa hazır donanım duyurusu yapacaksa, bu ürün ya da ürünler mutlaka yakın zaman içerisinde tüm detaylarıyla beraber sızdırılacaktır. Firma biliyorsunuz son yıllarda donanım ürünlerinin sızdırılmasını kesinlikle engelleyemiyor. Artık her detay lansman öncesi ortaya çıkıyor.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın