reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Unpacked Part 2

Samsung Galaxy Unpacked Part 2 etkinliğini duyurdu; işte beklenenler

Bugün sürpriz bir adım atıldı ve Samsung Galaxy Unpacked Part 2 etkinliği duyuruldu. Peki firmadan neler geliyor? İşte beklentiler;

Dün akşam biliyorsunuz Apple bir sürpriz yaptı ve aşağıdaki yeni ürünlerin beklendiği 18 Ekim etkinliğini duyurdu. Bugün ise bir sürpriz de Samsung tarafından geldi. Firma resmi olarak Samsung Galaxy Unpacked Part 2 etkinliğini duyurdu. Samsung Türkiye’den konu hakkında şu bilgi verildi:

“Her kullanıcımızın farklı, renkli, bambaşka ve kendine has yaşam tarzı var. Bu nedenle kullandıkları teknoloji de elbette kişisel tarzlarını yansıtabilmeli.  

Samsung olarak kullanıcılarımızın teknolojiyle kendilerini ifade edebilmelerini sağlamak amacıyla sunduğumuz yepyeni deneyimleri Galaxy Unpacked etkinliğimizin 2. bölümünde anlatacağız.

20 Ekim Çarşamba günü TSİ 17.00’de Samsung YouTube kanalından online olarak yayınlanacak etkinliğimize katılımınızdan mutluluk duyacağız. “

Peki bu 20 Ekim etkinliğinde tam olarak ne gelecek? Firmadan etkinlik kapsamında Samsung Galaxy S21 FE ve Galaxy Tab S8 ailesinin tanıtma olasılığı dışında başka bir beklentimiz bulunmuyor.

Bu etkinlikte Galaxy S22’lerin gelmesi hiç olası değil. Son dönemde sızıntısı yapılan Galaxy S21 FE ve Galaxy Tab S8 dışında başka bir Samsung ürünü de bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S21 FE için sızan teknik detaylar şöyle

Galaxy S21 FE gücünü Snapdragon 888 ve Exynos 2100 işlemcilerden alacak bilgisi veriliyor. Telefonun belirli pazarlarda Snapdragon 888 işlemci, belirli pazarlarda ise Exynos 2100 işlemci ile satışa sunulacağı aktarılıyor.

5G desteğine sahip olacağı söylenen Galaxy S21 FE, sızanlara göre 4.500 mAh pil taşıyor. Bu pil için telefonda 45W hızlı şarj desteği sunulacak ancak kutudan 45W değil 25W hızlı şarj cihazı çıkacak.

Pazara çıkacak olması sevindiren telefon, 6,4 inç boyutta 120 Hz bir AMOLED ekrana sahip olacak. 128 GB / 256 GB depolama seçeneklerinin sunulacağı Galaxy S21 FE, arkasında üç farklı kamera taşıyacak.

Burada tam olarak 12 megapiksel geniş açı ana + 12 megapiksel ultra geniş açı + 8 megapiksel 3x telefoto kameraları bir araya gelecek. Galaxy S21 FE‘nin önünde ise 32 megapiksel selfie kamerası yer alacak.

Samsung Galaxy Tab S8 ailesinin sızan detaylarına ise buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın