reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Find X5 ve Find X5 Lite

Üç üyeli OPPO Find X5 serisi için resmi tarih verildi

Akıllı telefon pazarının Çin merkezli devlerinden OPPO yeni seriyi tanıtmak için hazır. Üç üyeli OPPO Find X5 ailesi için çok az kaldı.

En son Hasselblad kurulan ortaklık ile ses getiren OPPO, yaptığı resmi paylaşım ile OPPO Find X5 Lite, Find X5 ve Find X5 Pro modellerinin 24 Şubat tarihinde tanıtılacağını duyurdu. Detaylarına burada ve burada yer verdiğimiz OPPO’nun yeni Find X5 serisinin bazı üyeleri Hasselblad imzalı kameraya sahip olacak ve üst seviye özellikler taşıyacak. Bu arada firma ay sonunda MWC 2022 fuarına da katılacak. Bu konuda gelen açıklama ise hatırlamak adına şöyle:

“28 Şubat-3 Mart tarihleri arasında Barselona’da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2022’ye ‘Shape the Future/Geleceği Şekillendir’ temasıyla katılıyor. Yeni bağlantı çözümünü, rekorlara imza atacak mobil teknolojilerini, artırılmış gerçeklik ve 5G alanlarında kaydettiği Ar-Ge başarılarını ve amiral gemisi yeni ürünlerini tanıtacak olan OPPO, fuarda ‘Marka’, ‘Amiral Gemisi’, ‘Akıllı Telefon Teknolojileri’, ‘5G’ ve ‘Artırılmış Gerçeklik Ekosistemi’ olmak üzere beş ana sergi alanıyla yer alacak.”

BBK şirketlerinden OPPO resmi olarak Türkiye’de olduğundan, telefonları her zaman Türkiye satış ihtimali taşıyor. Ancak Find X5 serisi için çok fazla bir Türkiye beklentimiz bulunmuyor. Firma Türkiye’de Find X2’yi sattı ancak Find X3’ü getirmedi. Find X4 ise isimsel olarak atlanıyor, Find X3’ten Find X5’e geçiliyor.

OPPO Find X5 serisi öncesinde ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti