reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10 ekranı hakkında dikkat çeken bilgi

2019 yaz aylarında tanıtılacak Samsung Galaxy Note 10 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Eğer bunlar doğruysa telefonda gerçekten büyük bir ekran olacak.

Samsung bazı tahminlerin aksine Galaxy Note ailesini 2019’da da yaşatmak istiyor. İşte burada karşımıza çıkacak Samsung Galaxy Note 10, yeni bilgilere bakılırsa 6,66 inç boyutunda 4K AMOLED ekran üzerine kurulacak. DaVinci kod adıyla geliştirme sürecinde olan telefon, bu ekranla gerçekten ses getirecek gibi görünüyor. Galaxy Note 9’a 6,4 inç ekran koyan firma, yeni modelinde çerçeveleri incelterek Note 9’un gövde boyutunu koruyacak deniyor. Gücünü Snapdragon 8150 (855) işlemciden ve en az 6 GB RAM’den alacak telefon, kesinlikle 5G desteğini de beraberinde getirecek. Yukarıda da dediğimiz gibi resmi olarak 2019 yaz aylarında tanıtılacak telefon, bünyesinde 3.5mm kulaklık girişi olmadan satışa çıkacak. Ön kamerasının ekrana entegre entegre edeceği tahmin edilen Samsung Galaxy Note 10, aynı zamanda ekrana entegre parmak izi teknolojisini de kullanacak. Bu teknoloji ilk olarak 2019 başında gelecek Galaxy S10 ailesinde kullanılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10 yanında firmadan bir de katlanabilir akıllı telefon geliyor

Galaxy F olarak isimlendirilen bu katlanabilir akıllı telefon, 2019’da damgasını vuracak gibi görünüyor. 1.750 dolar fiyatı ve sınırlı üretimiyle sadece çok kısıtlı bir kitleye hitap edecek telefon, bünyesinde aşağıda görebileceğiniz gibi iki farklı ekran taşıyor.

İlgili Video