reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10 için dikkat çeken yeni teknik detaylar

2019 yaz aylarında tanıtılacak Samsung Galaxy Note 10 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Bu bilgiler modelin kamera sistemine yönelik.

Galaxy S10 ailesi resmi olarak tanıtıldıktan sonra şimdi sıraya Samsung Galaxy Note 10 geçti. Yukarıda da dediğimiz gibi yaz aylarında tanıtılacak model, SamMobile’ın elde ettiği bilgilere göre dörtlü arka kamera sistemine sahip olacak. SM-N975F model numarasını taşıyan telefonun, burada Galaxy S10 5G modelinin dörtlü kamera kurulumunu kullanması bekleniyor. Ayrı bir 5G versiyonunun da tanıtılacağı söylenen Samsung Galaxy Note 10, daha önce duyduğumuz kadarıyla 6,66 inç boyutunda 4K AMOLED ekran üzerine kuruluyor. DaVinci kod adıyla geliştirme sürecinde olan telefon, gücünü Snapdragon 855 işlemciden alıyor. Kesin olarak ekrana entegre ön kamera ve ultrasonik parmak izi sensörüyle geleceği açıklanan Note 10, alınan bir patente göre bünyesinde kamera yer alan bir S Pen kalem ile karşımıza çıkabilir. 3.5 mm kulaklık girişine sahip olmayacağı iddialı edilen model, daha şimdiden merak uyandırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10 için büyük yenilikler beklenmiyor

Çünkü modelin Galaxy S10 serisinde yapılan büyük yenilikler üzerine kurulacağı görülüyor. Kendisine has sadık bir kullanıcı kitlesi bulunan telefon, pil kapasitesini ciddi şekilde artıracak da deniyor. Note 9’a 4.000 mAh pil koyan firmanın, bunu yeni modelinde 5.000 mAh’a kadar çıkaracağı ve yüksek güçte hızlı şarj sunacağı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir

Katlanabilir  telefon Samsung Galaxy Fold