reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Android 11

Samsung Galaxy Note 20 kullanıcıları için One UI 3.0 müjdesi

Samsung, Galaxy Note 20 ailesi için One UI 3.0 kullanıcı arayüzünün beta versiyonunu yayınladı. Şu anda Amerika’daki Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra kullanıcıları tarafından indirilebilen beta versiyon, T-Mobile, Sprint ve kilitsiz bir telefona sahip kullanıcılar tarafından kullanılabiliyor.

One UI 3.0 versiyonuna kayıt yaptıran kullanıcılar Galaxy Note 20 cihazlarında yeni arayüze kavuşuyor. Şeffaf kullanımının arttığı arayüz güncellemesi sadeliğiyle dikkat çekiyor. Birçok altyapısal yeniliği beraberinde getiren sürüm, kullanıcılar tarafından merakla bekleniyor. Geliştirilmiş otomatik odaklama ve otomatik pozlama işlevi ve kullanılabilirliği sunan arayüz yüksek yakınlaştırma seviyelerinde ayın fotoğraflarını çekerken iyileştirilmiş sabitleme özelliği getiriyor. Kullanıcılar ekranın üstünden parmaklarını aşağı kaykaydırdıklarında konuşmalarını ve medyalarını kendi bölümlerinde daha rahat görebiliyor. Her zaman açık ekran widget’larının geliştirildiği arayüzde dinamik kilit ekranı artık daha fazla kategoriye sahip. Arayüzde yapılan yeniliklerden biri de DeX tarafında karşımıza çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20, One UI 3.0 ile yeniliklere kavuşuyor

Belirli bir başlangıç zamanı ve bir Bluetooth veya Wi-Fi ağının bağlantısının kesilmesi One UI 3.0 ile gelen diğer yenilikler arasında. Telefonların kilidini açmadan ekran süresinin kontrol edilebilmesi için bir kilit ekranı widget’a eklenmiş durumda. Beta versiyonu yayınlanan arayüz güncellemesinin Amerika dışındaki ülkelerde de kullanıma sunulması bekleniyor. Arayüzün final versiyonunun ne zaman yayınlanacağı ise henüz bilinmiyor. Konuyla alakalı herhangi bir gelişme yaşandığında durumu paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir

Karbon fiber katlanabilir elektrikli bisiklet