reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10 ailesine özel OneUI 3.0 için geri sayım başladı

Kısa bir süre önce Galaxy Note 20 ailesi için indirmeye sunulan One UI 3.0 güncellemesi Samsung Galaxy Note 10 ailesi için indirmeye sunuldu. Şu anda Almanya, İspanya ve İsviçre’deki kullanıcılar tarafından kullanılabilen güncellemenin çok yakında Türkiye’de de yayınlanması bekleniyor. Galaxy Note 10 ailesiyle birlikte geçtiğimiz yılki Galaxy modelleri yeniliklere kavuşuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10 ailesi One UI 3.0 ile daha iddialı hale geliyor

One UI 3.0 ile birlikte uygulamalar çok daha hızlı açılıyor ve daha iyi performans sergiliyor. Dinamik kilit ekranına yeni görüntü kategorileri de eklenmiş durumda.  Bir duvar kağıdı ayarlarken interaktif bir ön izleme almak da mümkün. Always on Display’i ve Kilit ekranını ayarlamak artık daha kolay. Kilit ekranında kullanım süresini kontrol etmek için bir widget eklenebiliyor.

Kilit ekranında takvim, hava durumu ve müzik gibi widget’ları görmek için saat alanına dokunabilirsiniz. Gelişmiş otomatik odak ve otomatik pozlama sayesinde fotoğraflar daha hızlı çekilebiliyor. Kullanıcılar galeri bölümünde fotoğrafları ve videoları daha kolay görüntüleyebiliyor, düzenleyebiliyor veya paylaşabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Festo’dan çok şaşırtıcı robotik sistem