reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 8 Thrive

Samsung Galaxy Note 8 kullanıcılara özel uygulama: Thrive

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung kısa süre önce Galaxy Note 8 kullanıcılara özel olarak hazırladığı Thrive isimli yeni uygulamasını kullanıma sundu.

Arianna Huffington tarafından kurulan Thrive Global tarafından geliştirilen uygulama, temel olarak zaman yönetimi üzerine odaklanıyor. Koyu renkli bir arayüz üzerine kurulan uygulama, kişilerin yaşam kalitelerini artırmak istiyor. Kişilerin telefonlarında yani sanal dünyada geçirdikleri zamanı azaltmayı hedefleyen Thrive, bunun için bünyesinde özel bir mod taşıyor. Uygulamanın kendi adını taşıyan bu mod, “tüm uygulamaları, bildirimleri, mesajları ve çağrıları” engelliyor. Galaxy Note 8’deki “rahatsız etme” modunun daha gelişmişini sunan yapım, sadece VIP listesinden bildirimler gelmesine izin veriyor. Bu listeye sadece çok önemli kişilerin eklenmesi tavsiye ediliyor. Gelen mesajlara otomatik olarak cevap veren uygulama, karşıdakilere “telefondan uzak zaman geçiriyorum” mesajını veriyor. Ana ekranından telefon kullanımlarınız hakkında detaylı bilgiler sunan uygulama, kişilerin kendilerini belirli konularda sınırlandırmasına da aracılık ediyor. Örneğin Facebook’ta şu kadar süreden fazla zaman geçirmemeliyim tarzı hedefler belirlenebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 8 Thrive

Samsung Galaxy Note 8’e özel “Thrive” akıllı telefon bağımlığına çare olur mu?

Bu çok mümkün görünmüyor. Çünkü akıllı telefon bağımlığında kimse sizi bir şeylere zorlamıyor. Uygulama daha çok kendini belirli konularda sınırlamak isteyenler için güzel görünüyor. Tamamen ücretsiz olan uygulamaya buradan (Telefondan giriş) ya da buradan (APK) ulaşabilirsiniz.