reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 Energy Ring

Samsung Galaxy S20 sahiplerine özel yeni uygulama

Üç farklı modelden oluşan Samsung Galaxy S20 ailesi için güzel bir uygulama daha indirmeye sunuldu. Bu uygulamanın adı Energy Ring.

Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra uzun süredir biliyorsunuz Türkiye’de de elde edilebilir telefonlar arasında. İşte bu üç amiral gemisi için çıkan Energy Ring uygulaması, isminden de biraz anlaşılabileceği üzere telefonların pil göstergesini merkezde yer alan kamera deliğinin etrafına getiriyor. Bu da gerçekten hoş bir görüntü oluşturuyor. Sadece Galaxy S20 ailesine özel olduğu aktarılan 3,1 MB boyutundaki ücretsiz uygulama, direkt olarak buradan ya da sayfanın en altından elde edilebiliyor. Hatırlarsınız aileye için başka bir uygulama da kısa süre önce önemli bir güncelleme almıştı. Buradan ulaşabileceğiniz bahsettiğimiz bu “sideActions” isimli uygulama, kişilerin telefonların güç butonunu yeniden programlamasına izin veriyordu. Aynı imkanı tanıyan Samsung’dan çok daha fazla özelleştirme imkanı tanıyan uygulama, “tek, çift ya da uzun basma” gibi bir özelleştirme de sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 ailesinin Türkiye fiyatları

Hatırlarsınız ailenin iki üyesi için daha satışa çıkmadan Türkiye’de sürpriz bir zam yapılmıştı. Normalde Galaxy S20 için 7.779 TL, Galaxy S20 Plus için 9.299 TL, Galaxy S20 Ultra içinse 11.999 TL fiyat açıklanmıştı. Daha sonra ise modellerin fiyatı sırasıyla 8.299 TL, 9.299 TL ve 12.499 TL oldu. Zam konusunda S20 Plus’ı dışarıda tutan firma, Galaxy Z Flip Türkiye fiyatını da artırmıştı. Normalde 13.499 TL fiyat açıklanan telefon, yapılan zam ile tam 14.499 TL seviyesine çıkış yapmıştı.

İlginizi Çekebilir

Çok pahalı Galaxy Z Flip nasıl üretiliyor?