reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 8’de çift kamera iddiaları güçleniyor

12 Mayıs 2017

Samsung Galaxy Note serisinin uzun süre sonra geri dönüş yapacağı telefon için geri sayım başlamış durumda. Teknoloji meraklıları Galaxy Note 8’le ilgili beklentileri iyice yükseltmiş durumda. Galaxy Note7 ile yaşanan sorunların ardından yeni telefonda Samsung’un çıtayı yukarı taşıması gerektiği düşünülüyor. Yeni gelen bilgiler özellikle kamera konusunda hassas olanların Galaxy Note 8’de aradığını bulacağına işaret ediyor. 

Samsung Galaxy S8 tanıtılmadan önce bu cihazda çift kamera gelebileceğine yönelik beklenti oluşmuştu. Özellikle de iPhone 7 Plus’ın çift kamerayla gelmesi Samsung’un bu özelliğe hızlıca cevap vereceğini düşündürmüştü. Fakat öyle olmadı ve Galaxy S8 tek kamerayla karşımıza çıktı. Bu durum üzerine gözler bu kez yılın ilerleyen aylarında piyasaya sürülecek olan Samsung Galaxy Note 8’e çevrildi. Bir süredir Galaxy Note 8’de çift kamera olacağına dair dedikodular mevcuttu fakat bu iddiaları kesinleştirmek mümkün olmadı.

Son gelen bilgilerse çift kameranın Galaxy Note 8 ile geleceğinin doğrulandığını gösteriyor. Ancak çift kameranın ne gibi özellikler sunacağı ve rakiplerine göre farklılıklarının neler olacağı konusunda henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor. Önümüzdeki aylarda Samsung Galaxy Note 8’in resmen tanıtılması ve kamerayla ilgili detayların da tamamen ortaya çıkması bekleniyor.

YORUMLAR