reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 8’in çıkış tarihiyle ilgili yeni iddia

Samsung Galaxy Note 8’in neredeyse tüm özellikleri ortaya çıkmış durumda. Ayrıca son yayınlanan görsellerle birlikte telefonun tasarımı kesinleşti diyebiliriz. Şimdi ise cihazın ne zaman piyasaya sürüleceği hakkında iddialar gün yüzüne çıktı. Kısa süre önce yaptığımız haberde Samsung Galaxy Note 8’in duyuru tarihiyle ilgili bir iddiayı sizlere aktarmıştık. Şimdi ise cihazın ne zaman piyasaya sürüleceğiyle ilgili olarak yeni bir bilgi internet ortamına sızdı.

Advertisement

Bu yıl Samsung’un Galaxy Note 8 için farklı bir etkinlik düzenleyeceği ve gelecek ay New York’ta yapılacak olan etkinlikte cihazın tüm detaylarıyla gün yüzüne çıkacağı söylenmişti. Henüz bu bilgi doğrulanmadan şimdi de çıkış tarihi kendisini gösterdi. Eğer iddialar doğruysa cihazı satın almak isteyen kullanıcıların duyuru tarihinden sonra birkaç hafta daha beklemesi gerekecek. Galaxy Note 8’in eylül ayı içerisinde raflarda yerini alması bekleniyor. Bu da cihazın önceki Note serisi telefonlara göre biraz daha geç çıkış yapacağını gösteriyor. Her ne olursa olsun Galaxy Note 8’in iPhone 8’den daha önce piyasaya sürülmesine kesin gözüyle bakıldığını sözlerimize ekleyelim.

Şimdilik bu söylenenler birer iddia olmaktan öteye gidemiyor ve Samsung da henüz bu iddialarla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmuş değil. Dolayısıyla detayları öğrenmemiz için bir süre daha beklememiz gerekiyor.