reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 8’in en detaylı konsepti yayınlandı [Video]

2017’nin ilk çeyreğini geride bıraktığımız bu dönemde başta Samsung olmak üzere bazı akıllı telefon üreticileri amiral gemisi modellerini piyasaya sürmüş durumda. Fakat bilindiği üzere Samsung yılda bir değil iki ayrı amiral gemisi model üretiyor. Samsung Galaxy S8’in piyasaya sürülmesinin ardından gözler şimdilerde Galaxy Note 8’e çevrilmiş durumda. Yayınlanan konsept videosu, Samsung Galaxy Note 8’in nasıl bir tasarıma sahip olabileceğini gösteriyor.

Sızıntılardaki bilgilerin derlenmesiyle oluşturulan konsept çalışmasında tasarım anlamında oldukça etkileyici bir telefon karşımızda duruyor. Galaxy S8’e göre daha fazla inceltilmiş olan bir gövdeye sahip telefonun ekran-çerçeve oranında da önemli bir değişikliğe gidildiği görülüyor. 6,4 inçlik dev bir ekrana sahip telefon, ekran konusunda sınırları zorluyor. Arka tarafa geçtiğimizde ise çift kamera karşımıza çıkıyor. Daha öncesinde Galaxy S8’de yer alması beklenen fakat bulunmayan çift kameranın Galaxy Note 8’de bulunmasına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor.

Bu yıl zamansızlıktan dolayı parmak izi okuyucusunu ekran üzerine yerleştiremeyen ve arka kısımda konumlandıran Samsung’un Galaxy Note 8 ile birlikte parmak izi okuyucuyu ekrana entegre etmesi bekleniyor. Bu doğrultuda konsept çalışmanın arka kısmında herhangi bir parmak izi okuyucuya yer verilmediği görülüyor. Samsung Galaxy Note 8 için heyecanı bir kat daha artıran videoya haberin görselinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR