reklamı kapat

POPÜLER

Samsung, Galaxy Note II’yi büyük bir gösteri ile tanıtmaya hazırlanıyor [İptal edildi]

Samsung’un halkla ilişkiler firmasından gelen e-postayla Taksim’de düzenlenecek halka açık Galaxy Note II etkinliğinin iptal edildiğini öğrendik. Gelen e-postada gerekçe olarak “sıcak gündeme ilişkin gelişmeler” gösteriliyor.

“Samsung Türkiye olarak son derece heyecanla hazırlandığımız Galaxy Note II lansmanımızın; Taksim Meydanı ve Tünel ayağındaki kutlamayı; sıcak gündeme ilişkin gelişmeler neticesinde iptal etmiş bulunuyoruz.”

Samsung, ağustos ayında Berlin‘de düzenlenen IFA 2012 Fuarı‘nda tanıttığı Galaxy Note II‘yi İstanbul‘da da, Taksim’de düzenleyeceği büyük bir sokak ve perküsyon gösterisiyle tanıtacak. İstiklal Caddesi’nin başlangıç noktasına kurulan 16 metre yüksekliğindeki LED ekranlı dev kule bugünden itibaren geri sayıma başladı. 5 katlı apartman yüksekliğindeki Samsung Kulesi’nden etkinlik ile ilgili ipuçları öğrenebileceği gibi kuledeki dev ekranlardan 16 Ekim 2012 günü gerçekleştirecek tanıtım etkinliği de canlı olarak izlenebilecek. taksimdenevar.com isimli web sitesi aracılığı ile Taksim’de olan biten her şeyden kullanıcılar haberdar olabilecek ve etkinlikle ilgili tahminlerde bulunabilecek. 16 Ekim’de gerçekleştirilecek etkinlikle ilgili detayların paylaşılacağı Facebook sayfası da “Taksim’de Ne Var?” adıyla şu an için aktif durumda.
Samsung Galaxy Note II
Samsung Galaxy Note II