reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 ailesi için yeni bir güncelleme yayında

Samsung Galaxy S10 ailesi için yeni bir güncelleme yayınlandı. Güncelleme genel hata düzeltmeleri ve cihaz kararlılığı iyileştirmeleri ile birlikte Ağustos 2021 güvenlik düzeltme ekini de içeriyor.

Yaklaşık 730 MB boyutunda güncelleme, Galaxy S10, Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10e’ye çok büyük bir yenilik getirmese de performans açısından iyileştirmeler sunuyor. Samsung Galaxy S10 ailesinin eylül güncellemesi yurt dışındaki bazı ülkelerde yayınlamaya başladı. Türkiye’deki cihazlar için bu güncelleme henüz paylaşılmadı. Samsung, Galaxy S10 ailesinin ardından Galaxy S20 ve Galaxy S21 modellerini satışa sunsa da halen eski cihazları için de güncellemeler sunmaya devam ediyor. Samsung’un eylül güvenlik güvenlik ekini içeren güncellemesini önümüzdeki haftalarda Türkiye’deki Galaxy S10 modelleri için de yayınlaması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 Plus sunduğu güçlü özelliklerle beğeni toplamıştı

Exynos 9820 işlemcisiyle güçlü performans sergileyen telefonda parmak izi sensör de ekrana gömülü şekilde geliyor. Bünyesinde 4.100 mAh kapasiteli pil barındıran Galaxy S10 Plus modelinde 8 GB RAM yer alıyor. 12 megapiksel geniş açı kameraya, 12 megapiksel telefoto ve 16 megapiksel ultra geniş açı kameralar eşlik ediyor. Telefonun kamerasıyla 2 kat optik yakınlaştırma yapılabiliyor. Saniyede 60 kare 4K video kaydedebilen telefonun dahili depolama kapasitesi ise 128 GB. Bu hafızayı kullanıcılar microSD kartlarla da artırabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın