reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 Plus

Samsung Galaxy S10 Plus için yeni bir indirim fırsatı

Popüler Android’li telefonlardan Samsung Galaxy S10 Plus modelinin fiyatı yeniden geriledi. Piyasaya çıktığında satış fiyatı 7.699 TL olan telefon şu anda 4.949 TL‘ye satın alınabiliyor. Sekiz çekirdekli Exynos 9820 işlemcisinden güç alan telefon 6,4 inç Dinamik AMOLED ekranıyla dikkat çekiyor.

Advertisement

Telefonda parmak izi sensör de ekrana entegre şekilde karşımıza çıkıyor. Samsung Galaxy S10 Plus modelinde 8 GB RAM yer alıyor. Telefon bu sayede sekmeler arasındaki geçişlerde hızlı performans sergiliyor. 12 megapiksel geniş açı kameraya, 12 megapiksel telefoto ve 16 megapiksel ultra geniş açı kameralar eşlik ediyor. Telefonun kamerasıyla 2 kat optik yakınlaştırma yapılabiliyor. Saniyede 60 kare 4K video kaydedebilen telefonun dahili depolama kapasitesi ise 128 GB. Bu hafızayı kullanıcılar microSD kartlarla da artırabiliyor. Telefondaki pil kapasitesi ise 4.100 mAh.

Telefonun ön tarafında çift kamera dizilimi karşımıza çıkıyor. Bu kameralardan ilki geniş açı, diğeri ise derinlik kamerası. Derinlik kamerası sayesinde kullanıcılar ön kameralarıyla portre çekimler gerçekleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 Plus bağlantı tarafında da kullanıcıları mutlu ediyor

Saniyede 60 kare 4K video kaydedebilen telefonun dahili depolama kapasitesi ise 128 GB. Bu hafızayı kullanıcılar microSD kartlarla da artırabiliyor. Telefon bağlantı tarafında USB Type-C kullanıyor ve 3.5 mm kulaklık girişini taşıyor.  Telefonun detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Samsung Galaxy S10 Plus

İlginizi Çekebilir

Ford’un yeni otomobil güvenlik sistemiyle tanışın