reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 Plus

Samsung Galaxy S10 Plus Türkiye fiyatına güzel indirim

Samsung Galaxy S10 Plus modeli geçtiğimiz yıl dikkat çeken telefonları arasında yer almıştı. Tasarımı ve sunduğu performansla beğeni toplayan telefonla ilgili bugün güzel bir haber paylaşmak istiyoruz. Dün Galaxy Note 20 ailesinin tanıtılmasının ardından bu modelin fiyatında indirime gidildi.

Satış fiyatı 7.699 TL olan Galaxy S10 Plus, indirimle birlikte satış fiyatı 6.199 TL’ye geriledi. İşlemci ve kamera performansı açısından halen başarılı bir model olan Samsung Galaxy S10 Plus, tasarımıyla da dikkatleri üstüne çekiyor. 6,4 inç Dinamik AMOLED ekranı bünyesinde barındıran telefonda Exynos 9820 işlemcisi bulunuyor. Ekrana entegre edilen ön kameraya sahip olan telefonda parmak izi sensör de ekrana gömülü şekilde geliyor. Pil kapasitesi 4.100 mAh olan telefonda 8 GB RAM bulunuyor. 12 megapiksel geniş açı kameraya, 12 megapiksel telefoto ve 16 megapiksel ultra geniş açı kameralar eşlik ediyor. Telefonun kamerasıyla 2 kat optik yakınlaştırma yapılabiliyor. Saniyede 60 kare 4K video kaydedebilen telefonun depolama kapasitesi 128 GB.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 Plus çift ön kamerayla geliyor

Önünde 10 megapiksel Dual Piksel  AF F1.9 ve 8 MP FF F2.2 çiftli kamera yer alan Galaxy S10+, arkasında ise yine optik görüntü sabitleme yapabilen 12 megapiksel telefoto, 12 megapiksel  geniş Açı ve 16 megapiksel Ultra Geniş Açı kameralardan oluşan üçlü kurulum taşıyor. Telefon bağlantı tarafında USB Type-C kullanıyor ve 3.5 mm kulaklık girişini taşıyor. Ayrıca microSD yuvası da kullanıcılara sunuluyor. Burada 512 GB’a kadar destek veriliyor.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli