reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 Plus Galaxy S10 Pro

Samsung Galaxy S10 Plus modeli için ilginç değişiklik iddiası

20 Şubat tarihinde tanışacağımız Galaxy S10 ailesinin en önemli modeli Samsung Galaxy S10 Plus, bir kaynağa göre farklı bir isimle karşımıza çıkabilir.

Samsung, Galaxy ailesinde “Plus” takısını uzun zamandır kullanıyor. Ancak bunun Galaxy S10 ailesiyle beraber değişeceği yönünde bilgiler geliyor. Bir kaynağa göre ailenin en çok merak edilen üyesi Samsung Galaxy S10 Plus değil, Galaxy S10 Pro olarak isimlendirilecek. Bunun arkasında tam olarak ne var bilinmiyor ancak bazı tahminler bulunuyor. İlk olarak ailenin en üstünde yer alan Galaxy S10X (5G) modelinde Plus’tan daha büyük bir ekran yer alıyor. Firmanın bu yüzden isim değişikliği yapacağı söyleniyor. Ayrıca Huawei üst seviye modellerinde “Pro” takısını kullanıyor. Bu yüzden de böyle bir değişikliğin düşünüldüğü ve firma için mantıklı olduğu söyleniyor. Aşağıda görebileceğiniz üzere oldukça pahalıya satılacak akıllı telefon, Pro takısına yakışır gelişmiş özellikler ile yolda bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesi kaça satılacak?

Yukarıdaki bilgiye veren kaynağın güncellendiği fiyatlara göre ailenin en altındaki modeli Galaxy S10 Lite, Avrupa’da 6 GB RAM ve 128 GB depolama için 779 euro başlangıç fiyatına sahip olacak. Galaxy S10 içinse kişilerin en az 929 euro fiyatı gözden çıkarması gerekecek. Modelin 8 GB RAM ve 512 GB depolamalı sürümü ise söylendiği kadarıyla 1.179 euro olacak. En çok merak edilenlerden Galaxy S10 Plus (Pro) ise 6 GB RAM ve 128 GB depolama için 999 euro başlangıç fiyatına sahip olacak. 8 GB RAM ve 512 GB depolama içinse 1.199 euro seviyesine çıkılacak. Ailenin en üstündeki Galaxy S10 X modeli ise 1.599 euro seviyesinden başlayacak. Ailenin raflardaki yerini 8 Mart tarihinden sonra alacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın CES 2019’da tanıttığı yeni monitörü