reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S11

Samsung Galaxy S11 ailesinden dikkat çeken tasarım sızıntısı

Samsung Galaxy S11 ailesinden tasarıma yönelik yeni bir sızıntı yapıldı. Modeller çerçeve konusunda gerçekten sınırları zorlayacak gibi görünüyor.

Advertisement

Samsung Galaxy S11 ve Galaxy S11 Plus modellerinin ekran camları sızdırıldı. Aşağıda görebileceğiniz bu camlar, modellerin üstten ve alttan çerçeve kalınlığı açısından sınırları zorlayacağını gözler önüne seriyor. Yan kenarları kavisli olan ve burada çerçeveleri sıfırlayan telefonlar, biliyorsunuz tek kullanılan ön kamerayı ve parmak izi sensörünü ekranına entegre ediyor. Arkalarında son tarafına yerleştirilen geniş bir kamera modülü yer alan amiral gemileri, Samsung’un şimdiye kadar yaptığı en iddialı tasarımla yolda bulunuyor gibi görünüyor. Telefonların henüz resmi basın görselleri ise sızdırılmış değil.

Samsung Galaxy S11

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Seride en çok Samsung Galaxy S11 Plus öne çıkıyor

120 Hz‘lik yüksek ihtimalle 6,39 inç AMOLED ekranla gelen modelin, 5.000 mAh pil taşıyacağı da sızanlar arasında yer alıyor. Modelin arkasında beşli kamera sistemi yer alıyor. Burada 108 megapiksel ana kamera + 12 megapiksel ultra geniş açı kamera + 5x optik / 100x dijital zoom sunan periskop kamera + 3D ToF sensörü yer alıyor. Ayrıca bir makro kameranın da burada olabileceği tahmin ediliyor. Telefonun gücünü birçok pazarda Snapdragon 865‘ten alacağı biliniyor. Bu işlemcinin Türkiye’ye gelen modellerde de yer alacağını düşünüyoruz. Ancak bu konu henüz netlik kazanmıyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni tablet modeli