reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S21

Samsung Galaxy S21 ailesi Türkiye’de Android 12 ve One UI 4 aldı. İşte sıradaki modeller;

Samsung, kısa süre önce Android 12 temelli One UI 4 dağıtımına başladı. Bu sürümü Türkiye’de ilk Samsung Galaxy S21 serisi aldı.

Android 12 temelli One UI 4, bugün itibarıyla Türkiye’deki hemen hemen tüm Samsung Galaxy S21 modelleri için gönderildi. Burada tam olarak Galaxy S21 5G, Galaxy S21 Plus 5G ve Galaxy S21 Ultra 5G için yeni dönem başladı.

Peki yeni sürüm ile tam olarak neler geliyor? Samsung sabah saatlerinde bunun cevabını verdi. Bunun için hemen aşağıdaki haberi ziyaret edebilirsiniz:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S21 sonrasında Android 12 temelli One UI 4 alacak diğer Samsung telefonlar şunlar

Türkiye’de aralık ve ocak ayı içerisinde Android 12’ye geçirilecek telefonlar ise direkt olarak şunlar olacak:

“Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3, Galaxy Z Fold2, Galaxy Z Flip, Galaxy Note 20, Galaxy Note 20 Ultra, Galaxy S20, Galaxy S20 Plus, Galaxy S20 Ultra ve Galaxy S20 FE,”

Türkiye’de 2022’nin ocak ve şubat aylarında Android 12’ye geçirilecek telefonlar ve tabletler ise tam olarak şunlar olacak:

Galaxy Note 10, Galaxy Note 10 Plus, Galaxy Note 10 Lite, Galaxy Tab S7 ve Galaxy Tab S7 Plus”

Daha önce de söylediğimiz gibi bu tarihlerde oynamalar olabilir. Yani şubat ayında güncelleme almayan bir telefon mart ayında güncelleme alabilir. Bu durum Android 11 döneminde de böyle oldu ancak listelenen telefonların hepsine mutlaka güncelleme verildi.

Hepsine ek olarak yukarıdakilere ek olarak başka cihazlara da Android 12 verilebilir. Yani listede adı olmayan Samsung telefonlar da ileride Android 12’ye taşınabilir.

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli yapan özel kit