reklamı kapat

POPÜLER

Oral-B iO

Yapay zeka destekli Oral-B iO, Türkiye’de; işte akıllı diş fırçasının öne çıkan özellikleri

Oral-B’nin yapay zeka destekli diş fırçası Oral-B iO, Türkiye’de gerçekleşen basın etkinliğinde tanıtıldı.

Diş fırçası yapay zeka ve çeşitli algoritmalardan güç alıyor. Oral-B, yapay zeka ve algoritmaların üstün ağız sağlığı için 16 bölgenin hepsinde üstün fırçalama sonuçları elde etmeyi kolaylaştırdığını belirtiyor. Kılların mikro titreşimlerinden sorumlu olan yeni bir manyetik tahriğin de eklendiği diş fırçasında 7 farklı fırçalama modu bulunuyor. Diş fırçası mobil uygulama üzerinden kullanıcılara fırçalama performanslarıyla ilgili geri bildirim de bulunuyor.

Tanıtım toplantısında konuşan P&G Türkiye, Kafkasya, Orta Asya; Sağlık Bakımı Ticari Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Burak Akkiriş: “Oral-B, yarım yüzyıldan daha fazla süredir ağız bakımını devrimselleştiren inovasyonlarla bir adım önde olmayı misyonu haline getirmiş bir markadır. Bu kapsamda her zaman ilham veren, ileri teknolojili ve üstün performanslı ürünler sunduk. Ağız bakımında devrim yaratan diş fırçamız Oral-B iO’yu tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı basınç sensörü, kullanıcıları optimum temizleme basıncını uygulamaları konusunda yönlendiriyor. Sensör, aşırı basınç durumunda kırmızı bir ışıkla uyarı veriyor ve kullanıcılar optimum temizleme basıncını uyguladığında sensör yeşil renkte yanıyor.

Oral-B iO diş fırçasının Türkiye fiyatı açıklandı mı?

Akıllı telefonlar için geliştirilen Oral-B uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışan diş fırçası görsel zamanlayıcı özelliğiyle dikkat çekiyor. Zamanlayıcı, her fırçalama seansının süresini takip ediyor. Böylece kullanıcılar, dişlerini diş hekimleri tarafından önerilen süre olan iki dakika boyunca fırçalayıp fırçalamadıklarını biliyor. Ekranda beliren gülen yüz simgeleri sayesinde kullanıcılar, hedefe ulaşıp ulaşmadıklarını anlayabiliyor. Yurt dışındaki satış fiyatı 249 dolar diş fırçasının Türkiye fiyatı ise henüz açıklanmadı.

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti