reklamı kapat

POPÜLER

Oral-B_Genius_X
Oral-B_Genius_X

Yapay zeka destekli diş fırçası: Oral-B Genius X

Oral-B, yeni yapay zeka özellikli diş fırçası Genius X’i MWC 2019 etkinliğinde tanıttı. Genius X bağlantılı binlerce farklı fırçalama stilinden öğrendikleri ile kullanıcıların diş fırçalamalarında onlara rehberlik ediyor.

Oral-B aynı zamanda akıllı ağız ve beden sağlığı yönetim araçlarının daha uzun ve sağlıklı bir yaşama katkıda bulunduğu gelecek vizyonunu da tanıttı. Oral-B’nin öngördüğü dünyada sağlığın izlenmesi, tüketicilerin günlük ağız bakım rutinlerini bütünlerken sağlıklarıyla daha kapsamlı bir şekilde ilgilenmelerini sağlıyor. Oral-B’nin bugüne dek sunduğu en gelişmiş diş fırçası olan Genius X, yapay teknolojisiyle fark yaratıyor. Yapay zeka teknolojisi, insanların ağız içinde tam olarak nereleri fırçaladıklarını izliyor. Teknoloji daha iyi ağız sağlığı için daha fazla dikkat gerektiren alanlar konusunda kişiselleştirilmiş geri bildirim sunuyor.

Oral-B’nin küresel marka direktörü Stephen Squire: “Geleceğin ağız bakım cihazı sağlığınız hakkında bilmeniz gereken her şeyi size söylese, her gerektiğinde ve en kısa sürede kesintisiz bir şekilde diş ve sağlık profesyonelinizle bağlantı kursa, nasıl olurdu bir düşünün. Oral-B, insanların günlük ağız bakım rutinlerinin bir parçası olarak evde sağlık taraması yapmasını sağlayan, teşhisi ve korumayı mümkün kılacak gerçek zamanlı geribildirim sunan bir gelecek hayal ediyor.’’

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Prof. Dr. Ralf Rössler Oral-B Genius X hakkında açıklama

Lüksemburg’daki Diş Hekimliği ve Tıp için Dijital Teknolojiler Üniversitesi’nden Prof. Dr. Ralf Rössler, şöyle açıklıyor: “Her hasta farklıdır, biz de bu nedenler kişiye uyum sağlayan çözümler arıyoruz. Oral-B, hastalara ağız sağlığında en iyi sonucu elde etmek için fırçalama biçimlerini değiştirmek zorunda kalmadan mükemmel ve kişiselleştirilmiş bir fırçalama deneyimi sunuyor. Bu açıdan gerçekten çığır açıyor.” Yapay zeka özellikli Genius X, akıllı cihazların veri analitiklerini kullandığı ve bir ağız bakım cihazını insanların günlük sağlık rutinlerindeki en önemli unsura dönüştürdüğü bir geleceğe atılan ilk adımı temsil ediyor. MWC etkinliğine katılanlar, yapay zeka özellikli Oral-B Genius X ile birlikte markanın gelecek vizyonunu deneyimleyecek ilk kişiler olacak.