reklamı kapat

POPÜLER

Oral-B Genius X

Yapay zeka destekli akıllı diş fırçası Oral-B Genius X için 640 TL’lik indirim fırsatı

Yapay zeka destekli akıllı diş fırçası Oral-B Genius X modelinin fiyatı geriledi. Piyasadaki satış fiyatı 1.799 TL olan diş fırçası şu anda 1.158 TL‘ye satılıyor.

Oral-B Genius X, şirketin klasik elektrikli diş fırçalarıyla hemen hemen aynı tasarıma sahip olsa da yapay zeka teknolojisiyle dikkat çekiyor. Bluetooth desteğiyle akıllı telefonlara bağlanan diş fırçası, kullanıcıların fırçalamaları gereken yerlerini, hangi kısımları düzgün fırçalamadıklarını gösteriyor. Böylece herhangi bir nokta atlanmadan fırçalama işlemi gerçekleştirilebiliyor. Akıllı diş fırçasının bünyesinde çeşitli sensörler yer alıyor. Bu sensörler fazla baskı uygulayıp uygulanmadığını, belli bir bölgeyi yeterince uzun fırçalayıp fırçalanmadığını anlayabiliyor. Diş eti basınç kontrolü özelliği çok sert fırçalanması durumunda otomatik olarak fırçalama hızını düşürüyor ve görsel olarak uyarıda bulunabiliyor. 

Genius X, günlük temizleme, profesyonel temizleme, hassas, beyazlatma, diş eti bakımı ve dil temizlemeyle birlikte toplamda 6 adet fırçalama moduna destek veriyor. Diş fırçasıyla uyumlu olan Oral-B uygulaması kullanıcıların diş fırçalama yolculuklarında çeşitli madalyalar kazanmasını da sağlıyor.  Uygulama kullanıcıların geçmişteki fırçalama detaylarını görmesine ve kullanıcıların hangi alanları ne kadar fırçaladığını görmesine de yardımcı oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oral-B Genius X modeli uzun pil ömrüyle de göze çarpıyor

Genius X seyahat ederken şarj edebilmeye imkan sağlayan şarj seyahat çantasına da sahip. Bu saklama kutusu hem diş fırçasını hem de akıllı telefonları şarj etmeye de olanak tanıyor. Diş fırçası tam olarak şarj edildiğinde 2 haftaya varan bir kullanım imkanı sağlıyor.
Oral-B

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni modeli ile tanışın