reklamı kapat

POPÜLER

Oral-B
Oral-B
Oral-B
Oral-B GENIUS Akıllı Diş Fırçalama teknolojisiyle yeni bir dönem başlıyor
Oral-B
Oral-B

Telefon kamerasıyla çalışan akıllı diş fırçası Türkiye’de

12 Ağustos 2016

Oral-B, bu yılki Mobil Dünya Kongresi’nde tanıttığı akıllı diş fırçasını Türkiye’de satışa sunuyor. Oral-B Genius olarak adlandırılan Bluetooth’lu diş fırçası, bünyesinde barındırdığı pozisyon tespit teknolojisi, sensörler ve akıllı telefonlardaki kamera yardımıyla kullanıcıların dişleriyle alakalı bilgilendirmede bulunabiliyor.

Oral-B App 4.1 uygulaması ile ideal diş fırçalama deneyimi sunan Oral-B Genius, 12 güne kadar hiç şarj etmeden kullanılabiliyor. Atlanan bir bölge olması durumunda kullanıcılara geri bildirimler ileten Oral-B Genius, ağız içindeki hareketlerini anlık olarak takip edebiliyor. Tüm bölgelerin diş hekimlerinin önerdiği şekilde fırçalanabilmesini sağlayan Oral-B Genius, salınım dönme titreşim teknolojisi ve yuvarlak fırça başlığı ile ağız sağlığının iyileştirilmesine yardımcı oluyor.

Oral-B Genius’ın önemli özelliklerinden biri de sahip olduğu üçlü basınç sensörü ile dişlere aşırı basınç uygulanmasının önüne geçmesi. Fırçalama anında fazla basınçta bulunulması halinde Oral-B Genius’ın üzerinde bulunan LED ışık kırmızıya dönerek uyarıda bulunurken, fırça başlığının hızı otomatik olarak düşüyor ve titreşim sonlanıyor. Böylece diş etkilerinin zarar görmemesi sağlanıyor. Şık ve akıllı seyahat kabı ile kolayca şarj edilebilir diş fırçasında kişiselleştirilmiş çok renkli 360 derece ışıklandırma sistemi de bulunuyor.

Ağustos ayında Türkiye’de piyasaya sürülecek diş fırçasının beyaz renkli modeli 579 TL‘den, siyah renkli modeli ise 629 TL‘den satışa sunulacak.

YORUMLAR