reklamı kapat

POPÜLER

Oral-B

Yapay zeka desteğiyle fark yaratan diş fırçası: Oral-B iO

CES Fuarı bir çok yeni teknolojik ürüne ev sahipliği yapıyor. Bu ürünler arasında yer alan Oral-B iO da dikkatleri üstüne çekiyor. Oral-B iO, CES İnovasyon Ödülü Onurlarından biri olma ayrıcalığına sahip oldu.

Kullanıcıların her gün profesyonel derecede diş temizliği yapmasına imkan tanıyan diş fırçası yapay zeka ve çeşitli algoritmalardan güç alıyor. Oral-B, yapay zeka ve algoritmaların üstün ağız sağlığı için 16 bölgenin hepsinde üstün fırçalama sonuçları elde etmeyi kolaylaştıracak” olduğunu söylüyor. Kılların mikro titreşimlerinden sorumlu olan yeni bir manyetik tahriğin de eklendiği diş fırçasında 7 farklı fırçalama modu bulunuyor. Diş fırçası mobil uygulama üzerinden kullanıcılara fırçalama performanslarıyla ilgili geri bildirim de bulunabiliyor. Bluetooth desteğine de sahip olan diş fırçası, pili tam şarj edildiğinde 12,5 gün pil ömrü sunuyor. 3 saat gibi bir sürede şarj edilebilen diş fırçası, 145Hz hareket hızında çalışıyor. Oral-B iO’nun, altı yıldan fazla ürün araştırma ve geliştirmesinden ve dünyanın dört bir yanından 250’den fazla patentten elde edilen bilgiler sonucunda tasarlandığı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oral-B iO ne zaman satışa sunulacak?

Diş fırçası ağustos ayının başında yurt dışında piyasaya sunulacak. Diş fırçasının satış fiyatı ise henüz açığa çıkmış değil. Ancak sunduğu özellikler göz önüne alınırsa diş fırçasının yüksek bir fiyattan satışa sunulacağını şimdiden belirtebiliriz. Bu arada Oral-B’nin daha önceden piyasaya sürdüğü akıllı diş fırçası Oral-B Genius X hakkındaki detayalara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Yapay zeka destekli diş fırçası