reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A13 5G

Samsung Galaxy A13 5G için gerçek tasarım da ortaya çıktı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, yakında orta seviyenin cihazları arasına Samsung Galaxy A13 5G modelini de dahil edecek.

Kasım ayı sonunda resmi olarak lanse edilecek bilgisi verilen Samsung Galaxy A13 5G, daha önce tasarımsal olarak karşımıza çıkmıştı. Ancak bu CAD dosyalarından hazırlanan taslak görüntülerdi. Bu sefer GizNext tarafından gerçek fotoğraflar karşımızda yer alıyor.

Türkiye gibi pazarlarda çok geniş bir kitleye hitap edecek telefon, görebileceğiniz üzere oldukça standart görünüyor ve bir damla çentik taşıyor. Çerçeveleri konumuna göre iyi olan Galaxy A13 5G, bildiğimiz kadarıyla 6,48 inç 1080×2340 piksel IPS LCD ekran üzerine kuruluyor.

İsminde de geçtiği üzere 5G desteği olan ve 5.000 mAh pil taşıyan modelin, sızıntılara göre arkasında 50 megapiksel ana kamera olacak. Telefon bu konuda kendi sınıfı için bir ilke imza atacak.

Arkasında toplam üç farklı kamera yer alacak 3.5mm kulaklık girişli Samsung Galaxy A13 5G, burada 50 megapiksel ana kamera yanına yüksek ihtimalle ultra geniş açı + makro kameraları konumlandıracak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A13 5G’nin Türkiye satışı mutlaka olacaktır

Geçtiğimiz ay GeekBench’e de giriş yapan telefon, buraya göre gücünü MediaTek imzalı Dimensity 700 işlemciden alıyor. Galaxy A13 5G bu işlemciyi 4 GB ya da 6 GB RAM ile destekliyor ve kutusundan Android 11 ile çıkıyor.  Modelin dahili depolaması ise 64 GB ve 128 GB olarak görünüyor.

Galaxy A13 5G için elimizde daha önce çıkan bir fiyat bilgisi de mevcut. Avrupa fiyatının 200 euro seviyesinin hemen altında olacağı iddia edilen Galaxy A13 5G, yakında daha da detaylı hale gelecektir.

İlginizi Çekebilir

OnePlus’ın arkası renk değiştirebilen modeli