reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A13 5G için fiyat-performans yüksek olacak

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, yakında orta seviyenin alt kısmına Samsung Galaxy A13 5G modelini ekleyecek.

Kasım ayı sonunda resmi olarak lanse edilecek Samsung Galaxy A13 5G, kısa süre önce yapılan sızıntıya göre 5.000 mAh gibi konuma göre yeterli kapasitede bir pil ile gelecek.

İsminde de geçtiği üzere 5G destekli modelin en çok dikkat çeken yanlarından birisi ise arkasındaki 50 megapiksel ana kamera olacak. Burada yüksek ihtimalle maliyetten dolayı yeni tanıtılan 50 megapiksel ISOCELL GN2 sensör kullanılmayacak.

Model için gelen son bilgi ise fiyat ile alakalı oldu. Avrupa fiyatının 200 euro seviyesinin hemen altında olacağı iddia edilen Galaxy A13 5G, giriş üstü seviyede ses getirebilecek ve fiyat performans konusunda dikkat çekebilecek bir seçenek olacak izlenimi oluşturuyor.

Bu modelin ileride Türkiye’de de satılması bekliyoruz. 200 euro fiyat gerçek olursa telefon bize 3.500 TL gibi bir rakama getirilebilir. Ancak bunun kesin olmadığını belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A13 5G gibi Samsung Galaxy A73 de iddialı geliyor

Samsung Galaxy A73, ortaya atılan bazı iddialara göre daha önce Samsung amiral gemilerinde gördüğümüz 108 megapiksel ana kamera ile karşımıza çıkarılacak. Bu konuda bir ilke imza atacak firma, böylece orta ve orta üst seviyeyi çok daha iddialı hale getirecek.

Daha önce gelen duyumlara göreyse gelecek birçok Galaxy A73 gibi Galaxy A serisi telefonda OIS yani optik görüntü sabitleme de olacak. Amiral gemisi özellikleri orta ve orta üst seviyeye getirmesi güzel görünen Samsung, umuyoruz bu adımlar sonrasında telefonların fiyatlarında bir artışa gitmez.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

OnePlus’ın arkası renk değiştirebilen modeli