reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S21

Samsung Galaxy S21 ailesinin düşme testindeki beklenmedik performansı [Video]

Samsung Galaxy S21 ailesinin üyeleri dayanıklılık testine tabi tutuldu.  Allstate tarafından yapılan düşme testinde Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra modellerini mercek altına aldı.

Allstate tarafından paylaşılan bilgiye göre yeni Galaxy modellerinin tümü hasar gördü. 1,8 metre mesafeden düşen telefonlardan Galaxy S21, çatlak bir ekranla en iyi performansı sergileyen model oldu. Galaxy S21 Plus’ın ekranının kırıldığı ve arızalandığı belirtiliyor. 6,8 inçlik AMOLED ekranı bünyesinde barındıran Galaxy S21 Ultra ise en fazla hasarı alan model oldu. Polikarbonat malzemeye sahip Galaxy S21’nin plastik malzemesi sayesinde küçük bir hasar aldığı görülüyor. Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra 5G’nin ise arka camları parçalanmış durumda. Kameraların olduğu kısımda ise herhangi bir sorunun olmadığı göze çarpıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android dünyasının yeni gözdesi: Samsung Galaxy S21 ailesi

Galaxy S21’in arkasında polikarbonat yani temel olarak plastik, Galaxy S21 Plus ve Ultra arkasında ise Gorilla Glass Victus cam kullanıyor. Tüm cihazların ekranını ise ortak olarak Gorilla Glass Victus koruyor. 3,5 mm kulaklık girişi yer almayan telefonlar tasarımları ve performanslarıyla beğeni topluyor. Telefonlarla ilgili detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili video