reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 serisi için model seçenekleri netlik kazandı

Samsung Galaxy S22 serisi için bilgiler gelmeyi sürdürüyor. Bu sefer ailedeki üyelerin model numaraları netlik kazanmış durumda.

Samsung Galaxy S22 serisi, en son 65W hızlı şarj desteğiyle ve buna uygun bir şarj cihazıyla gelecek haberiyle ses getirmişti.  Samsung telefonların hızlı şarj güçleri uzun zamandır çok düşük seviyede (25W) yer alıyordu ve bu açıdan 65W haberleri sevindirdi.

Şimdi ise modellerin tam olarak Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra yolda olduğu aktarıldı. Bu isimlerde ufak bir değişiklik olma ihtimali bulunuyor ancak cihazlar için kesin olarak SM-S901x, SM-S906x ve SM-S908x model numaraları kullanılıyor.

Samsung’un yeni seriye daha sonra bir model daha eklemesi bekleniyor. 2022’nin sonuna doğru aileye bir Galaxy S22 FE‘nin de eklenme ihtimali bulunuyor. Biliyorsunuz Galaxy S20 FE satışa sunuldu, Galaxy S21 FE ise 2021’in sonunda karşımıza çıkarılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S22 serisi kamerada iddialı olabilir

Geçen hafta Galaxy S22 Ultra özelinde 200 megapiksellik bir Olympus imzalı kameranın kullanılacağı iddia edilmişti. Daha sonra ise başka bir sağlam kaynak bunun söz konusu olmadığını aktardı.

Bu kaynağa göre telefonda / seride 108 megapiksellik bir ana kamera yer alıyor. Bu bilgiyi veren kaynak oldukça sağlam olduğundan, 200 megapiksellik kamera iddiası rafa kalkıyor.

Ancak yine de ciddi kamera geliştirmesi bekleniyor. Modellerdeki 108 megapiksellik ana kameranın diğer modeller gibi yeni sensörler kullanması ihtimal dahilinde yer alıyor.

Samsung’un 200 megapiksellik bir kamera geliştirdiğini ise tekrardan hatırlatalım. Bu sensörü yüksek ihtimalle ilk olarak Xiaomi imzalı bir amiral gemisinde göreceğiz. Bu modelin Mi Mix 4 ya da Mi 12 olma ihtimali bulunuyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti