reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22 serisi ile şirket rekoru kırıldı

Yeni amiral gemisi serisi ile Samsung’un yüzü gülüyor. Firma Samsung Galaxy S22 serisi ile rekor kırmayı başarmış durumda.

Türkiye’de 4-13 Mart tarihlerinde satışa sunulacak Samsung Galaxy S22 serisi, firmanın en çok ön sipariş alan telefonlara ev sahipliği yapan ailesi olmayı başardı. Aynı şekilde firma Galaxy Tab S8 Android tablet serisiyle de ön sipariş rekoru kırmayı başardı. Detaylarına burada yer verdiğimiz Samsung Galaxy S22 serisi, Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra olmak üzere üç farklı modelden oluşuyor. Burada en çok bir Galaxy Note gibi hazırlanan S-Pen gövdeye entegre Galaxy S22 Ultra dikkat çekiyor.

Detaylarına burada yer verdiğimiz Samsung Galaxy Tab S8 serisi ise Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8 Plus ve Galaxy Tab S8 Ultra modellerinden oluşuyor. Burada en çok dikkat çeken, bir ekran çentiğine sahip olan Galaxy Tab S8 Ultra oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy S22 serisi gibi henüz Galaxy Tab S8 serisinin de Türkiye fiyatları belli değil. Ancak bu ürünlerin Türkiye’de öne çıkması üzücü şekilde pek mümkün değil. Elbette ekonomik durumları iyi olanlar bu cihazlara ulaşabilecek ancak olası yüksek fiyatlar nedeniyle yeni ürünler Türkiye’de çok kısıtlı bir kitleye hitap edecek. 

Samsung Galaxy S22 serisi yanında bu da ilginizi çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca