reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S IV’ün bütün aksesuarları

Samsung, en yeni akıllı telefonu Galaxy S IV‘le birlikte, birbirinden farklı özellik ve işlevlere sahip yeni aksesuarlar da tanıttı. Aksesuarlar arasında S Band ve Game Pad en ilgi çekenler oldu.

S BAND
Samsung Galaxy S 4 - S Band
Teknolojiyle uzaktan yakından ilgili birçok markanın ürettiği ve akıllı telefonlarla iletişime geçerek attığınız adımları, yaktığınız kaloriyi ve kat ettiğiniz mesafeyi raporlayan akıllı bileklikleri bir yenisi eklendi. Samsung’un S Band adını verdiği bileklik, bu saydıklarımız dışında Uyku Verimliliği fonksiyonu sayesinde gece uykunuzda ne kadar hareket ettiğinizin de takibini yapıyor. 10 metreye kadar suya dayanıklı olan S Band, S-Health 2.0 uygulamasıyla uyumlu.

S VIEW COVER
Samsung Galaxy S 4 - S View Cover
Galaxy S III’e özel flip cover’ı kullanırken telefonunuz çaldığında veya bir bildirim aldığınızda cover’ı açmanız gerekiyordu. Bu da kimi zaman gereksiz yere ekranın açılmasına ve dolayısıyla pil kaybına neden oluyordu. Samsung mühendisleri bunun da çaresini bulmuş. S View Cover adını taşıyan kılıfın üst kısmında, ekranın denk geldiği yerde transparan bir alan bulunuyor. Bu sayede telefonunuzda olup biten her şeyi cover’ı açmadan da görebiliyorsunuz.

GAME PAD
Samsung Galaxy S 4 - Game Pad
Üçüncü parti firmalar, her akıllı telefona özel oyun kumandaları üretiyor ama Samsung bu sefer işi kendisi üstlenmiş ve Galaxy S IV için fonksiyonel bir kumanda tasarlamış. Üzerinde, XBox 360 kumandasındakine benzer farklı renklerde X, Y, A ve B düğmeleri bulunan kumanda, iki analog kontrol çubuğuna ve navigasyon düğmesine sahip. NFC sayesinde tek bir dokunuşla akıllı telefonla bağlantı kurabilen kumanda 4 inç ile 6,3 inç arasındaki cihazlarla uyumlu.

KABLOSUZ ŞARJ STANDI
Samsung Galaxy S 4 - Kablosuz şarj standı
Galaxy S IV’ünüzü üzerine bırakarak şarj olmasını sağlayabilirsiniz.

FLIP COVER
Samsung Galaxy S 4 - Flip Cover
Galaxy S IV’e özel klasik Flip Cover, yedi farklı renk seçeneği sunuyor.

POUCH
Samsung Galaxy S 4 - Pouch
Telefonun hem önünü hem de arkasını korumak isteyenlere.

PROTECTIVE COVER+
Samsung Galaxy S 4 - Protective Cover+
Galaxy S IV’ünüzü her türlü tehlikeden korumak için ihtiyacınız olan kılıf.

KULAKLIK
Samsung Galaxy S 4 - Kulaklık
Üst seviye ses beklentinizi karşılamayı amaçlayan ergonomik tasarımlı kulaklık.

ESTRA PİL KİTİ
Samsung Galaxy S 4 - Ekstra pil kiti
Galaxy S IV’ün 2.600 mAh’lik pilinin sizi kesmeyeceğini düşünüyorsanız her zaman yanınızda yedek bir pil bulundurmanızda yarar var.

HRM
Samsung Galaxy S 4 - HRM
Heart Rate Monitor (Kalp Ritmi İzleyici) ifadesinin kısaltmasından adını alan bu bant, en sıkı koşu arkadaşınız olmaya aday. Running Mate uygulamasıyla uyumlu olan bant, anlık olarak kalp ritminizi gösteriyor.

TARTI
Samsung Galaxy S 4 - Tartı
Kilo durumunuzdaki gidişatı da artık akıllı telefonunuz üzerinden takip edebileceksiniz. Samsung’un tartısı, S-Health 2.0 uygulamasıyla uyumlu ve verileri Blueetooth üzerinden Galaxy S IV’e aktarıyor. Tartı, yedi kişiye kadar destek veriyor.

İLGİLİ HABERLER
Samsung Galaxy S IV ve tüm özellikleri
Samsung Galaxy S IV ve Samsung Galaxy S III karşılaştırması