reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S8 müzik keyfini ikiye katlayacak

Bildiğiniz gibi Galaxy S8 son zamanlarda sürekli olarak sızıntılarla gündeme geliyordu. Samsung’un sonunda resmen duyurduğu bu cihaz kullanıcıların müzik keyfini katlamaya hazırlanıyor. Bu yeni akıllı telefon aynı anda birden fazla kulaklıktan müzik dinlemeyi mümkün kılıyor.

Samsung’un yaşadığı Note 7 faciasından sonra nasıl bir akıllı telefonla karşımıza çıkacağı uzun süredir merak ediliyordu. Bu merak Galaxy S8 ve Galaxy S8+‘a dair neredeyse tüm detayların resmi duyurudan önce gün yüzüne çıkmasına neden olmuştu. Sızdırılan bilgilerin ne kadarının doğru olduğunu tahmin etme çabalarımız son buldu. Sonunda Samsung merakla beklenen Galaxy S8 ve Galaxy S8+’ı resmen tanıttı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S8’de yer alan yeni yazılım kullanıcıların bluetooth üzerinden aynı ayda iki hoparlöre veya kulaklığa müzik akışı yapmasına müsade ediyor. Üstelik her iki cihazın ses ayarları ayrı ayrı yapılabiliyor. Böylece aynı telefondan iki kişinin aynı müziği dinlemesi ancak ses seviyesini kendi istedikleri gibi ayarlaması mümkün oluyor. Bahsi geçen bu özellik hoparlörler için de geçerli. Arzu ederseniz bir hoparlör ve bir kulaklığa da müzik yayını iletebiliyorsunuz. Ancak şimdilik sayı iki farklı kulaklık veya hoparlör ile kısıtlı.

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ hakkında her şeye buradan ulaşabilirsiniz.