reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ için ince detaylarla dolu reklamlar [İzle]

Son dönemin en çok beklenen akıllı telefonları Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ için kısa reklam filmleri yayımlandı. Videolarda telefonların kilit özelliklerine vurgu yapan ince detaylar bulunuyor.

Direkt olarak Samsung‘un yayımladığı videolar, Galaxy S9 ve Galaxy S9+ için heyecanı artırıyor. Oldukça kısa olan videoların ilkinde telefonların yavaş çekim özelliklerine vurgu yapılıyor. Biliyorsunuz Full HD çözünürlükte saniyede 480 kare video çekebilecek cihazlar, saniyede 960 kareye de çıkış yapabilecek. Bu değere Sony Xperia XZ Premium‘da olduğu gibi 720P çözünürlükte ulaşacak S9 ailesi,  böylece çok ilginç sonuçlar sunacak. Bir diğer video ise düşük ışık performansına odaklanıyor. Yeni sensörleriyle düşük ışıkta çok daha iyi çekimler yapması beklenen modeller, F1.5’e kadar inen diyafram değerleriyle büyük merak ediliyor. En son video ise iPhone X’daki Animoji’nin karşısına gelecek 3D Emoji özelliğini gösteriyor. Duyduğumuz kadarıyla telefonlar ön kameralarıyla kişilerin yüzlerini farklı objelere verebilmesine imkan tanıyacak. Bu noktada hayvanlar yanında videoda göründüğü üzere sanal karakterler de yer alacak. Kişiler bunları kullanarak video mesajlar dahi oluşturabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Teknik özellikleriyle Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+

Artık kesinleştiği üzere Galaxy S9’da 2.960×1.440 piksel çözünürlüklü 5,8 inç Super AMOLED ekran, Galaxy S9+ ise 6,2 inçlik ekran yer alıyor. Yerine göre Snapdragon 845 ve Exynos 9810 ile satışa sunulacak telefonlardan Plus modelde 6 GB RAM ve 128 GB depolama, normal versiyonda ise 4 GB RAM ve 64 GB depolama bulunuyor. Galaxy S9’un arkasına 12 megapiksel çözünürlükte F1.5 – F2.4 değişken diyaframlı lens koyan üretici, Galaxy S9+’da artık kesinleştiği üzere çiftli kurulum kullanıyor. 12 megapiksel çözünürlükteki bu kameraların F1.5 ve F2.4 diyafram değerlerine sahip olacağı belirtiliyor. Önlerinde ise 8 megapiksellik kamera yer alacağı belirtilen telefonlar, Iris ile yüz tanımayı birleştirecek.

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ videoları